شرکت تولید نوار سورتینگ خرما

نوار سورتینگ خرما برای برای تسریع در کار جداسازی و بسته بندی محصول مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه از دستگاه های تمام اتوماتیک سورتینگ و بسته بندی، برای آماده سازی خرما کمک گرفته می شود.

خرما این ماده مغذی و انرژی زا در مناطق جنوبی ایران کشت می شود از این رو می توان گفت که مناطق گرم و خشک بهترین محل برای رشد و پرورش نخل خرماست. باغداران جنوب برای ارتقاء کارگاه های تولید می توانند از دستگاه های مکانیزه استفاده کنند. در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

منظور از نوار سورتینگ خرما چیست؟

نوار نقاله سورتنیگ

ایران به عنوان بزرگترین صادر کننده خرما در منطقه شناخته شده است. ما ایرانیان از خرما علاوه بر استفاده روزمره در عزاداری و ماه رمضان هم استفاده میکنیم. در گذشته برای بسته بندی خرما از نیروی انسانی استفاده میشد و نیاز به صرف وقت و هزینه های زیادی بود. اما امروزه با ساخت انواع نوار نقاله و میز سورت، زمان بسته بندی و جدا سازی به حداقل رسیده و به کارگران کمتری نیاز است.

منظور از سورتینگ Sorting، همان درجه بندی خرماست. جداسازی ضایعات و  تقسیم بندی خرماهای درجه یک تا سه. در واقع مورد استفاده این نوارهای نقاله از مرحله درجه بندی تا بسته بندی خرماست. محصول در این نوارهای سورتینگ بدون دخالت دست ابتدا بر اساس سایز و اندازه خرما، جدا سازی می شوند. بعد شسته شده و با مواد روغنی خوراکی براق می شوند و وارد بخش بسته بندی خواهند شد.

در مرحله بسته بندی هم از نوار سورتینگ خرما استفاده می شود که مزایای زیادی دارد:

  1. بهداشتی بودن مرحله بسته بندی
  2. آسیب نرسیدن به خرما
  3. انجام کار بسته بندی با سرعت و دقت بالا
  4. انتقال راحتتر بسته بندی ها به بخش نهایی و شیرینگ

انواع نوار سورتینگ یا همان کانوایر، هم در ایران تولید می شود و هم در کشورهای دیگری همچون ترکیه و چین. تولید نوار سورتینگ خرما در داخل کشور، هم از تنوع وتولید بیشتری برخوردارست و هم دارای گارانتی و خدمات پس از فروش خواهد بود. آیتمی که در خرید ماشین آلات بسته بندی بسیار حائز اهمیت است.

مراکز فروش و توزیع نوار سورتینگ در بازار ایران فراوان هستند. محل استقرار کارگاه های تولیدی و ساخت این دستگاه ها نیز در جنوب و مرکز می باشد.

قیمت نوار نقاله سورتینگ خشکبار

انواع نوار نقاله سورت

برای خرید نوار سورتینگ خرما با کیفیت عالی و کارایی بالا، باید به مراکز فروش ماشین آلات معتبر مراجعه کرد. این مراکز یا برندهای مختلف و باکیفیت را بفروش می رسانند یا نمایندگی فروش یک برند خاص هستند. از دو طریق تلفنی یا تکمیل فرم روی سایت، می توانید نوار سورتینگ مدنظر خود را سفارش دهید.

از نوارهای نقاله سورت برای تفکیک درجه های کیفی انواع خشکبار نیز می توان استفاده کرد. نوار سورتینگ معمولا با عرض 60 یا 90 سانت و با طول 4 تا 6 متر برحسب نیاز و فضای کارگاهی ساخته می شود. انواع نوار نقاله سورتینگ عبارتند از:

  • نوار سورت دو لاین
  • سورتینگ ساده
  • نوار سورتینگ مجهز به روشنایی از بالا
  • نوار نقاله مجهز به فرچه گردگیر

البته در بعضی از این نوارهای سورت با توجه به درخواست مشتریان امکان ادغام و طراحی جدید وجود دارد. مثلا بخش سورتنیگ مجهز به سیستم روشنایی از بالا و دارای نوار زیرین برای جمع آوری خرماهای ضعیف.

تمامی این نوارهای سورتینگ دارای کنترل دور اینورتر بوده و از جنس استیل 304 نگیر صنایع غذایی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما