فروش ویژه دستگاه خرما پاک کن در کشور

فروش دستگاه خرما پاک کن با شرایط ویژه برای کشاورزان می تواند نیاز بازار را بر طرف کند. این دستگاه ها در انواع و اقسام مختلفی هستند که به وسیله مهندسین طراح در کارخانه ساخته می شوند.

از نمونه دستگاه هایی که در زمینه محصولاتی چون خرما مورد استفاده قرار می گیرند، به دستگاه های خرما پاک کن می توان اشاره کرد که دارای کارایی گسترده ای هستند.

تولید کننده دستگاه های خط تولید خرما

ماشین آلات خط تولید خرما

در بین انواع و اقسام دستگاه هایی که در بازارها مورد داد و ستد قرار می گیرد دستگاه های خط تولید خرما تقاضای بیشتری دارد. بویژه آن دسته ماشین آلاتی که برای تمیز کردن خرما مورد استفاده قرار می گیرد.

یک خط تولید در کارگاه یا کارخانه صنعتی شامل بخش های زیر است:

  1. بخش سرند و آشغالگیری
  2. بخش شستشو و خشک کن
  3. بخش بسته بندی

هر کدام از این بخش ها شامل یکسری دستگاه ها هستند که با توجه به نوع خرما و عملی که قرار است روی آن انجام شود، تغییر می کنند. برای مثال بخش بسته بندی آیتم های متفاوتی دارد. اگر خرما قرار است به صورت فله داخل کارتن یا ظروف ریخته شود و یا در پاکت های کرافت وزن 700 گرمی بسته بندی شود، نیازمند یک دستگاه توزین نیمه اتومات یا دوتوزین اتوماتیک هستید.

اگر خرما یا رطب با چیدمان در کارتن های کوچک یا ظروف 600 گرمی قرار است چیده شود، این عمل را روی میزهای استیل یا نوار نقاله های بسته بندی با دست انجام می دهند. سپس برای حفظ بهداشت بسته ها از دستگاه شیرینک پک استفاده می شود.

بنابریان لازم است در انتخاب نوع دستگاه ها دقت کنید و متناسب با کار و هدف خود آنها را خریداری نمایید. این دستگاه ها با برندهای مختلفی در دسترس مشتریان قرار می گیرد که برخی ایرانی و برخی خارجی هستند.

فروش دستگاه خرما پاک کن در ابعاد مختلف

دستگاه های صنعتی خرما

دستگاه خرما پاک کن جزئی از بخش سرند و سورتینگ خط تولید است که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم. این دستگاه با توجه به ظرفیت مدنظر و فضای کارگاهی مشتریان، طراحی و ساخته خواهد شد.

از این بخش برای جداسازی ضایعات خرما و تمیز کردن آن استفاده می شود. این قسمت هم می تواند با تنوع زیادی طراحی شود. برای مثال اگر قرار است خرماهای با بافت نرم برای بسته بندی آماده شوند، می توان علاوه بر بخش سرند و آشغالگیر از نوار نقاله سورت دارای فرچه استفاده کرد. در این مرحله گرد و غبار خرما گرفته شده و دیگر نیاز به شستشو ندارد.

اما برخی خرماها که در زمان رشد و برداشت خاک زیادی روی آنها می نشیند نیازمند شستشو هستند تا ظاهر بهتری پیدا کنند. در این صورت می توان از بخش شستشو و خشک کن برای پاک کردن خرما استفاده نمود. معمولا خرماهایی مثل ربی، کبکاب و خاصویی نیازمند این بخش هستند.

لازم به ذکر است که بازار فروش محصولاتی که با دستگاه های خرما پاک کن تمیز و بسته بندی می شوند رونق بهتری دارد. زیرا روئت خرما در زمان خرید حرف اول را می زند. برای جمع بندی این بخش نام ماشین آلات مناسب برای تمیزکردن خرما را ذکر می کنیم:

  • دستگاه سرند ویبراتور
  • نوار نقاله مجهز به فرچه گردگیر
  • گردگیر خرما حوله ای
  • دستگاه شستشو و خشک کن
  • میزهای سورت استیل پانچ

نحوه خرید دستگاه خرما پاک کن

نوار سورتینگ

فروش دستگاه خرما پاک کن با توجه به کارایی گسترده ای که دارد از بازار خوبی برخوردار می باشد. این دستگاه در خط تولید و بسته بندی خرما برای گردگیری محصول مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین می توان دستگاه پولیش زن یا روغن زن خرما را هم با این دستگاه ادغام کرد.

از دستگا های نام برده در بند قبل، می توان در خط سورتینگ و بسته بندی انواع خرما استعمران، پیارم، ربی و غیره استفاده کرد. این ماشین آلات بر اساس ویژگی هایی که دارند قیمت گذاری می شوند تا مشتریان بتوانند آن ها را با اطمینان کامل خریداری کنند.

فروش دستگاه خرما پاک کن به صورت نقدی و پرداخت در چند مرحله صورت میگیرد. به این طریق که بعد از انتخاب دستگاه و ظرفیت تولید روزانه مدنظر برای شروع ساخت آن، پیش پرداخت دریافت می شود. تا زمان آماده سازی کامل دستگاه می توان در دو یا سه مرحله مابقی هزینه را پرداخت نمود. ساخت این ماشین آلات با توجه به تعداد و ظرفیت معمولا بین 40 تا 60 روز کاری زمان می برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما