قیمت سورتینگ خرما خشک

قیمت سورتینگ خرما و دستگاه آشغالگیر با توجه به ظرفیت و جنس قطعات تعیین می شود. دستگاه سورتینگ خرما خشک قادر است محصول ورودی را با ظرفیت 1.5 تن در ساعت سورت نموده و برای پولیش و بسته بندی آماده کند. برای دریافت لیست قیمت دستگاه های سورتینگ می توانید با ما در ارتباط باشید.

دستگاه سورتینگ خرما

دستگاه سورتینگ و آشغالگیر خرما

خرما یک محصول باغی است و هنگام برداشت آن به روش سنتی، امکان همراه شدن برگ نخل و آشغال با محصول وجود دارد. از این رو برای بسته بندی خرما، نیازمند مراحل آماده سازی و تمیز کردن خرما خواهید بود. انجام این مراحل با نیروی دست زمان و هزینه زیادی را شامل می شود.

قیمت سورتینگ خرما

برای صرفه جویی در وقت و هزینه های تولید، می توان از دستگاه های سورتنیگ مخصوص خرما استفاده کرد. این دستگاه شامل بخش های زیر است:

 1. نوار بالابر
 2. دستگاه آشغالگیر خرما
 3. نوار زیرین مجزا (برای خارج نمودن خرمای ضایعاتی و کلاهک)
 4. نوار بازبینی

این دستگاه را می توان قبل از دستگاه شستشو و خشک کن و دستگاه پارافین زن در خط بسته بندی، تعبیه کرد. همچنین امکان استفاده مجزا از دستگاه آشغالگیر یا سورتینگ خرما در کارگاه های کوچک بسته بندی وجود دارد.

ساخت انواع دستگاه سورتینگ خرما

با توجه به متفاوت بودن بافت و کیفیت انواع خرما، انتخاب یک دستگاه سورتینگ مناسب برای محصول اهمیت ویژه ای دارد. زیرا برخی دستگاه های سورت و پاک کننده خرما، سبب آسیب رسیدن به پوسته میوه شده و ظاهر محصول را بهم می ریزند.
بنابراین برای راه اندازی یک خط تولید و سورت خرما، نیازمند مشاوره و بررسی تمامی وجوه کار هستید. برای این امر می توانید با مشاورین مجموعه تماس گرفته و با اعلام موارد زیر، از مشاوره رایگان برخوردار شوید:

 • نوع دستگاه
 • ظرفیت تولید درخواستی
 • فضای کارگاهی موجود
 • میزان سرمایه برای تهیه دستگاه

مشخص شدن این موارد به بررسی بهتر نیاز تولید شما و انتخاب یک دستگاه مناسب کمک می کند. طراحی و ساخت دستگاه های نیز با در نظر گرفتن این معیارها و با هزینه ای مناسب برای شما انجام می شود. ضمن اینکه با توجه به بالا بودن هزینه برخی از ماشین آلات تولید فرآورده های خرمایی، امکان فروش شرایطی را نیز برای شما مهیا کرده ایم.

شما می توانید با ارسال یک فرم اعتبارسنجی و اعلام سرمایه اولیه برای خرید دستگاه مدنظر، مابقی هزینه را بصورت ماهانه در چند قسط و بدون بهره پرداخت نمایید.

دستگاه بسته بندی خرما

خط کامل سورتینگ و بسته بندی خرما

عرضه خرما در بازارهای صادراتی از جمله کشورهای CIS و اوراسیا نیازمند بسته بندی مناسب می باشد. صادرات خرما از دیرباز با بسته بندی های سنتی انجام شده و اکثر تولیدکنندگان به فکر تغییر در این روند نبودند.
اما طی چند ساله گذشته با وجود رقابت در بازار خرما از سوی سایر کشورهای تولیدکننده، این خلاء احساس شد که تولید و بسته بندی خرما نیاز به تدابیر ویژه و حمایت تولیدکننده ها دارد.

بنابراین بسیاری از کارگاه های بسته بندی خرما در حال بروزرسانی امکانات و مکانیزه شدن هستند. یکی از خطوط تولید که بسیار کارآمد و پربازده است، خط سورت و بسته بندی محصول می باشد. این خط تولید کامل، می تواند شامل دستگاه های اختصاصی زیر باشد:

 1. نوار بالابر
 2. دستگاه سورتینگ یا سایزر خرما
 3. نوار بازبینی
 4. دستگاه گردگیر و پارافین زن خرما
 5. دستگاه توزین اتومات
 6. دستگاه بسته بندی
 7. دستگاه شیرینگ

دستگاه بسته بندی خرما

ظرفیت تولید و قیمت سورتینگ خرما چقدر است؟

این خط تولید برای کارگاه های کوچک و بزرگ قابل راه اندازی بوده و متناسب با فضای موجود طراحی و ساخته می شود. همچنین در کارگاه های کوچک امکان پیاده سازی دستگاه ها به صورت L شکل وجود دارد.
ظرفیت یک خط سورتینگ کامل، از 1.5 تن در ساعت تا 4 تن در ساعت قابل تغییر است. قیمت ماشین آلات نیز با توجه به اضافه یا حذف نمودن هر یک از دستگاه ها و همچنین جنس شاسی (استیل یا ورق گالوانیزه) متفاوت می باشد.
شما میتوانید با یک سرمایه 100 میلیونی یک خط با حداقل ظرفیت را تهیه نمایید.

لیست قیمت دستگاه های سورتینگ

دستگاه های سورتینگ گسترده بوده و برای اکثر محصولات کشاورزی قابل استفاده هستند.

قیمت سورتینگ خرما

برخی از دستگاه های سورتینگ به شرح زیر است:

 • سورتینگ خرما
 • سورتینگ خشکبار
 • سورتینگ انجیر
 • سورتینگ میوه
 • سورتینگ برنج
 • سورتینگ حبوبات
 • سورتینگ کیوی
 • سورتینگ مرکبات

کارکرد این دستگاه های بر حسب نوع محصول، بر اساس سورت وزن، رنگ یا سایز می باشد. همچنین امکان طراحی این ماشین آلات به صورت اتومات و نیمه اتومات وجود دارد. برای دریافت لیست قیمت دستگاه های سورتینگ موجود در بازار نیز، می بایست نوع نیاز مجموعه خود را به کارشناسان فروش اعلام کنید، تا بتوانند شما را برای انتخاب درست راهنمایی کنند. دقیقا مثل قیمت سورتینگ خرما که به موارد بسیاری بستگی دارد.

آیا امکان صادرات سورتینگ خرما هم وجود دارد؟

صنعت آماده سازی و سورتینگ محصولاتی از جمله خرما در دنیا رو به پیشرفت است و با وجود رقابت بین کشورهای تولیدکننده، این نیازدر بسیاری از کارخانه های تولید به چشم می خورد. در حال حاضر کشورهایی مثل ترکیه و المان در زمینه ساخت ماشین آلات صنعتی به خوبی وارد شده اند. اما سازندگان ایرانی نیز توانسته اند با طرح های جدید و استفاده از قطعات باکیفیت، با این کشورها در ارائه ماشین آلات صنعتی رقابت کنند.

بسیاری از دستگاه های خط تولید و بسته بندی محصولات در کشور عراق، از کارخانه های ایرانی تهیه شده و با بازخورد مناسب در کشور مقصد روبرو بوده است. بنابراین امکان ورود به بازار صادرات اینگونه کالاها وجود دارد و مجموعه ماشین سازی مُشان نیز همکاری خود را با کارخانه داران و تجار در این خصوص، اعلام می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما