خرید دستگاه سورتینگ خرما ربی

دستگاههای سورت و شستشوی خرما با سیستم مکانیزه قادر به آماده سازی محصول برای بسته بندی هستند. دستگاه سورتینگ خرما با سیستمی دقیق و قابل تنظیم، ساعتی بین 1.5 تا 2 تن خرما را از نظر سایز جداسازی می کند. برای خرید یا سفارش ساخت انواع دستگاه سورتینگ خرما می توانید با ما در ارتباط باشید.

آشنایی با ماشین آلات تولید و بسته بندی خرما

قیمت سورتینگ خرما

خط تولید خرما شامل دستگاه های مکانیزه بسیاری است. هر کدام از این ماشین آلات وظیفه مشخصی دارند. از صفر تا صد سورت و شستشوی خرما تا مرحله بسته بندی و شیرینگ توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود.
خط سورتینگ و بسته بندی خرما شامل دستگاه های زیر می باشد:

  • سورتینگ خرما
  • روغن زن و نم گیر خرما
  • نوار دستچین و سورتینگ
  • سرند
  • شستشو و تونل خشک کن
  • نوار حوله خرما
  • بالابر
  • شیرینگ پک

دستگاه سورتینگ خرما ربی دارای چه ویژگی هایی است؟

نوار نقاله سورت

خرما ربی از جمله خرماهای صادراتی و پرطرفدار می باشد. سالانه میلیون ها تن خرمای ربی بسته بندی شده به کشورهای اروپایی و آسیایی صادر می شود. بنابراین خوش روئت بودن این محصول اهمیت بسیاری داشته و تمیز شدن آن باید طی مراحل بهداشتی انجام شود. برخی از دستگاه های سورت خرما ربی به گونه ای طراحی می شود، که محصول برحسب سایز و رنگ تفکیک گردد.

در نمونه ساده تر این دستگاه ها، سورت سایز در سه گرید A، B و C انجام شده و قابلیت جمع آوری ضایعات در نوار زیرین دستگاه نیز وجود دارد. پس از قرار گرفتن خرما روی نوار سورتینگ با صفحه غلتان، خرماهای ریز و خراب جدا می شوند. بعد از آن توسط نوار بالابر وارد محفظه سورتینگ شده و بعد از جداسازی خرماها از نظر سایز روی نوار بازبینی ریخته می شوند.

در این مرحله محصول توسط کارگر مجدد بررسی می شود. در صورت وجود خرماهای ریز یا خراب، آن را به نوار زیر سورتینگ انتقال می دهند. در این دستگاه محصول به صورت دقیق تفکیک خواهد شد.

سورتینگ خرما

دستگاه سورتینگ خرما قابل تنظیم بوده و با توجه به درخواست مشتریان، قابلیت مجهز شدن آن به کنترل دور اینورتر نیز وجود دارد. میزان خوراک سورتینگ برحسب نوع دستگاه بین 750 کیلو تا 2 تن در ساعت قابل تغییر است. نوار های سورت و بازبینی خرما نیز از نوع ساده و ثابت تا انواع دو لاین و مجهز به سیستم روشنایی قابل طراحی هستند.

معمولا برای خرماهای خشک مشابه خرما ربی، استفاده از خط کامل شستشو و خشک کن خرما به همراه سیستم سورتینگ و روغن زن، انتخاب مناسبی می باشد. این خط قابلیت ارتقای ظرفیت را دارد. چنانچه قصد خرید یا سفارش ساخت انواع دستگاه سورت خرما ربی را دارید، می توانید با مشاورین فروش مجموعه در ارتباط باشید تا با توجه به ظرفیت کارگاه، ماشین آلات مناسب را به شما معرفی نمایند.

2

  1. سلام ما در اهواز نخلستان داریم و همیشه پیگیر کارهای شما هستم. بسیار عالی و کارایی هستن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما