قیمت میز سورتینگ خرما

قیمت میز سورتینگ خرما و خشکبار، با توجه به جنس آن متفاوت است. معمولا تجهیزات صنعتی برای راه اندازی یک کارگاه بسته بندی خرما، برحسب نیاز تولیدکننده و ظرفیت تولید روزانه مدنظر طراحی می شوند. در این مرکز انواع ماشین آلات از صفر تا صد سورت تا بسته بندی به فروش می رسد.

کاربرد میز سورت استیل چیست؟

میز سورت خرما

بسته بندی خرما در مناطق خرماخیز کشور از دیرباز به صورت دستی و در شرایط خیلی ساده و روی زمین انجام میشده است. اما امروزه با توجه به اهمیت رعایت بهداشت و عرضه محصول در بازارهای متعدد، وجود تجهیزات در یک کارگاه امری ضروری به شمار می رود. ساده ترین وسایل برای راه اندازی یک کارگاه کوچک یا بزرگ به شرح زیر است:

 1. میز سورت
 2. نوار نقاله سورتینگ
 3. سرند یا آشغالگیر خرما
 4. دستگاه شستشو و خشک کن
 5. روغن زن یا پولیش زن خرما
 6. دستگاه بسته بندی

هر یک از این موارد، با توجه به نوع نیاز مشتری و ظرفیت کارگاه، می تواند ساده یا پیچیده باشد. برای مثال نوار نقاله های سورت بصورت ساده و یا مجهز ساخته می شوند. همچین میزهای استیل که برای تمیز کردن خرما، آشغالگیری یا سورت آن، روغن زنی دستی خرما و بسته بندی کارتن ها به کار می روند انواع مختلفی دارند. برخی از مدل های میز استیل عبارتند از:

 • میز ساده استیل
 • پانچ و مشبک
 • استیل متحرک
 • میزهای دو طبقه
 • میز مجهز به بخش شستشو

میز استیل

با توجه به نوع کاربردT از هر یک از انواع میزهای استیل می توان در کارگاه استفاده کرد. مثلا برای سورت دستی و آشغالگیری خرما، میزهای پانچ یا مشبک مناسب هستند. در تصویر بالا دو نوع میز سورت ساده و پانچ را مشاهده می کنید.

میزهای استیل برای تمیز کردن خرما و دیگر محصولات مثل خشکبار و میوه ها، آشغالگیری یا سورت آن، روغن زنی دستی محصول و بسته بندی کارتن ها به کار می روند.

میز سورتینگ قابلیت ساخت در دو جنس تمام استیل و یا آهن گالوانیزه را دارد. اگر قصد راه اندازی یک کارگاه بسته بندی خرما خانگی را با کمترین هزینه دارید، می توانید از همین میزهای سورت ساده و مشبک برای آماده سازی خرما استفاده کنید. از این میزها می توان برای تمیز کردن و سورت دیگر خشکبار و سبزیجات نیز استفاده کرد.

ساخت انواع دستگاه های سورت خرما

نوار سورتینگ

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، دستگاه های مختلفی برای یک بخش تولیدی به کار می روند. این مجموعه با توجه به درخواست شما، دستگاه های مورد نیاز را تامین می کند. کافیست نوع دستگاه، ظرفیت تولید درخواستی و جنس مدنظرتان را تعیین کنید تا در کوتاهترین زمان، سفارش شما آماده و تحویل داده شود.

انواع دستگاه های بخش سورت خرما شامل موارد زیر است:

 • میزهای سورتینگ
 • نوار نقاله سورت و بازبینی
 • دستگاه های سرند خرما
 • بالابر خرما

همچنین ماشین آلات در دو نوع نیمه اتومات و اتوماتیک تولید می شوند. برای کارگاه های بزرگ و با ظرفیت 2 تن در ساعت و بالاتر، تمامی بخش های آماده سازی خرما به صورت اتومات طراحی شده و استفاده از نیروی انسانی به حداقل می رسد.

قیمت میز سورتینگ به چه پارامترهایی بستگی دارد؟

میز استیل مشبک

بعد از آشنایی با انواع میز سورت، حتما این سوال برایتان پیش می آید که قیمت این میزها چقد است و چطور می توانیم آنها را سفارش دهیم؟

پارمترهای مهم در تعیین قیمت میز سورتینگ به شرح زیر است:

 1. نوع میز سورت
 2. جنس آن
 3. ابعاد درخواستی

بعد از مشخص کردن این موارد، می توانید از طریق راه های ارتباطی با مشاورین فروش مجموعه تماس گرفته و درخواست خود را اعلام کنید. میزهای سورتینگ معمولا جز کم هزینه ترین بخش های یک کارگاه به شمار می روند و قیمت آنها از رنج 7 میلیون شروع می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما