قیمت دستگاه سورتینگ خرما با شرایط ویژه

قیمت دستگاه سورتینگ خرما با توجه به ماشین الات به کار رفته در خط تولید و ظرفیت سورتینگ تعیین می گردد. شما می توانید از طریق سایت ما به راحتی این دستگاه را سفارش داده و از شرایط ویژه فروش بهره مند شوید.

خرما به عنوان یک غذای ایده آل محسوب می شود و مصرف آن موجب دریافت انرژی و جلوگیری از ضعف و بی حالی میگردد. این روزها بسیاری از افراد در کشور به کار تولید و فرآوری خرما مشغول هستند و بهترین خرماهای موجود در نخلستان های خود را برای فروش آماده می کنند.

اما در میان انواع دستگاه هایی که برای تولید خرمای بسته بندی نیاز است، یکی از مهم ترین آنها دستگاه سورتینگ خرما است. این دستگاه میتواند خرما را در دو تا چند سایز مختلف درجه بندی نماید.

 ماشین آلات خط تولید خرما

نوار نقاله سورتنیگ

 اگر در کار تولید خرما و فرآورده های خرمایی هستید، دستگاه سورتینگ خرما یکی از مهم ترین دستگاه هایی است که شما برای درجه بندی محصول به آن نیاز دارید.

در واقع نوار نقاله سورت و بازبینی مجهز به بخش سرند و اشغالگیر می تواند بعنوان دستگاه سورتینگ عمل کند. این بخش قابلیت تنظیم سرعت و ظرفیت را نیز دارد.

ماشین آلات مورد نیاز در خط تولید و بسته بندی خرما به شرح زیر است:

 • نوار سورتینگ و درجه بندی خرما
 • میز بازبینی
 • شستشو و خشک کن
 • پولیش و روغن زن خرما
 • دستگاه توزین
 • بسته بندی اتومات

این سایت یکی از معتبرترین مراکزی است که شما می توانید این دستگاه را از آن خریداری نمایید. شما می توانید برای زیباتر شدن بسته بندی محصولات خود از دستگاه شیرینگ پک خرما هم در انتهای خط استفاده نمایید و از آن بهره مند شوید.

قیمت دستگاه سورتینگ خرما

قیمت دستگاه سورتینگ خرما

 برای اطلاع از قیمت دستگاه سورتینگ خرما می بایست نوع دستگاه با کارکرد مدنظرتان را به کارشناسان ما اعلام فرمایید. پس از دریافت اطلاعات لازم، می توانید اقدام به سفارش این دستگاه بی نظیر نمایید. قیمت خط کامل سورت و بسته بندی خرما بر اساس ظرفیت و کارایی ماشین آلات تعیین می گردد. حذف یا اضافه کردن هر یک از دستگاه های نام برده شده در بالا در قیمت نهایی خط تاثیر دارد.

مزایای استفاده از دستگاه سورتینگ خرما:

 • به دست آورن خرمای یک دست و یک اندازه
 • جدا کردن ضایعات و خرماهای خراب از انواع سالم
 • دارای نوار زیر میز سورتینگ برای جلوگیری از افتادن خرما روی زمین
 • کاملاً بهداشتی
 • قابلیت تعیین ظرفیت و سایزر دستگاه

بازار فروش دستگاه سورتینگ خرما

قیمت سورتینگ خرما

مجموعه مُشان ماشین ،یکی از مراکز فروش دستگاه سورتینگ خرما در ایران است و این دستگاه را با شرایط ویژه نیز در اختیار شما قرار می دهد. شما با استفاده از این دستگاه می توانید خرماهای باکیفیت و یکدست داشته باشید و در نتیجه محصولاتی که تولید می کنید مورد پسند مشتریان شما قرار بگیرد.

این روزها برزگترین شرکت های صادراتی خرما از دستگاه سورتینگ استفاده می کنند، چرا که ظاهر و زیبایی محصول برای مشتریان اهمیت فراونی دارد و موجب می شود که فروش خرما بسیار بیشتر از قبل شود. برای عرضه خرما در بازار صادرات، نوع بسته بندی و بهداشتی بودن آن بسیار اهمیت دارد. بنابراین حذف دخالت دست در مراحل آماده سازی محصول و بسته بندی آن، با کمک دستگاه های مربوطه انجام پذیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما