قیمت نوار نقاله جلو بسته بندی؛ تمام استیل

نوار نقاله بسته بندی یا Conveyor از ابزارهای کاربردی در خطوط تولید است. این امکان را فراهم می‌سازد تا سرعت کار در بخش بسته‌بندی و جابجایی بسته‌ها افزایش یابد.

نوار نقاله بسته‌بندی

قیمت ماشین آلات بسته بندی

نوار نقاله ها به کمک الکتروموتور گردشی به کار رفته در خود قادرند بسته‌ها را به راحتی از محلی به محلی دیگر حمل کنند. در واقع نوار نقاله جلو بسته‌بندی در خط تولید خرما برای انتقا بسته های خرما به بخش انتهایی خط و شیرینگ شدن است. در واقع نوار نقاله خطوطی است که مواد و محصولات گوناگون را بین دستگاه‌ها یا اپراتورها به حرکت درمی‌آورد.

این نوع تجهیزات بسته‌بندی دارای انواع گوناگونی هستند. توسط تامین‌کنندگان و تولیدکنندگان بسیاری نوارهای متعدد با قیمتهای متفاوت به بازار عرضه میگردد. شناخت صحیح و استعلام قیمت از تامین‌کننگان گوناگون امری کاملا ضروری است‌. برخی از مشخصات و مزایای این بخش عبارت است از:

 1. بسته‌بندی خرما به کمک نوار نقاله‌ بسته‌بندی، موجب افزایش فرآیند جمع‌آوری و بسته‌بندی خواهد داشت.
 2. مرحله بسته‌بندی محصول را سریعتر و کارآمدتر میکند.
 3. نوار نقاله جهت انتقال محصولات در کارخانجات مختلف میتواند مورد استفاده قرار گیرد.
 4. برای انواع بسته‌بندی خرما و بسیاری از خطوط تولید مواد غذایی مناسب است.
 5. دستگاه نوار نقاله یا کانوایر بخشی از سیستم‌های انتقال مواد در صنعت تولید است
 6. به عنوان یکی از فناوری‌های مدرن محسوب میگردد.
 7. دستگاه کانوایر در صنایع کوچک و بزرگ نیز کاربرد دارد.
 8. نوار نقاله بسته‌بندی یا دستگاه کانوایر استیل از طول عمر بسیار بالایی برخوردار است.

ساخت کانوایر استیل مطابق سفارش

نوار نقاله سورت

کانوایرها یا درستتر بگوییم کانوِیا، یکی از دستگاه‌های مهم و حیاتی در صنعت بوده که برای حمل محصولات گوناگون کاربرد دارند. به طور معمول این بخش از جنس استیل، فولاد زنگ نزن و یا ورق گالوانیزه است. قیمت کانوایر استیل در مقایسه با انواع دیگر بالاترست. چرا که مواد اولیه استیل استفاده شده در آنها گرانتر و مقاومتر میباشند.

این دستگاه‌ها اغلب در صنایع غذایی مورد استفاده قرار میگیرند. فرایند چیدمان و بسته‌بندی محصول را به کمک یک نوار نقاله بسته‌ بندی براحتی میتوانید بهبود و سازماندهی نمایید. انواع نوار نقاله استیل با توجه به ابعاد درخواستی و نوع کاربرد ساخته میشوند. ساخت این دستگاه براساس استانداردهای کیفی بوده و پس از تست به بازار عرضه میگردد.

قیمت تولید دستگاه کانوایر استیل با توجه به مدل و سایز آن متفاوت خواهد بود. نوار نقاله یا کانوایرهای تولیدی این مجموعه دارای بخش اینورتر هستند. همچنین با توجه به عرض نوار منتهی به دستگاه های بسته بندی اعم از شیرینگ پک طراحی خواهند شد.

خرید نوار نقاله خط تولید خرما

انواع نوار نقاله سورت و بازبینی استیل در ابتدای خط تولید بسته‌بندی خرما به منظور بازبینی و درجه‌بندی مواد اولیه مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین بعد از بخش شستشو و خشک کن یا روغن زن نیز نوار نقاله ها کاربرد دارند. در این قسمت برای هدایت سبدهای خرما یا کارتنهای بسته بندی به کار میروند. برای افزایش سرعت کار و کاهش نیروی انسانی گزینه مناسبی خواهند بود.

به طور کلی نوار نقاله قابل استفاده در خط تولید و فرایند بسته بندی خرما با در نظر گرفتن نوع کاربرد، به چند دسته تقسیم میشود:

 1. نوار نقاله سورت معمولی
 2. نوار سورتینگ با کنترل دور اینورتر
 3. نوار بازبینی سه لاین (سورتینگ)
 4. کانوایر دارای فرچه گردگیر
 5. نوار انتقال دهنده
 6. بخش نوار بازبینی قبل از توزین

در سفارش و خرید انواع نوار نقاله لازم است مواردی از جمله ابعاد کارگاهی، نوع راه‌اندازی خط تولید (اتومات یا نیمه اتومات) و ظرفیت روزانه را در نظر داشت. به طور مثال نوار نقاله سورت که در ابتدای خط سورتینگ خرما مورد استفاده قرار میگیرد. با احتسای خط کامل اتومات و ظرفیت 1 تن در ساعت، میتواند به صورت سه لاین طراحی شود.

انواع نوار نقاله یا Conveyor

نوار نقاله بسته بندی

با توجه به نوع کاربرد، جنس و طراحی کانوایر، میتوان آن را به انواع زیر دسته بندی کرد:

 1. نوار نقاله تسمه ای
 2. زنجیری
 3. فلزی
 4. لوله ای
 5. نوار نقاله چرخشی
 6. صفحه دار
 7. ریلی
 8. شیاردار
 9. رولیکی

در خط بسته بندی خرما معمولا از نوع تسمه ای، زنجیری و رولیکی در بخشهای مختلف اعم از سورتینگ، خشک کن، شیرینگ پک و نوار نقاله جلو بسته بندی استفاده میشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما