فروش انواع دستگاه های بسته بندی خرما

انواع دستگاه های بسته بندی خرما به صورت نقدی و با کیفیتی بالا در این مجموعه به فروش می رسد. این مرکز بهترین نوع دستگاه های بسته بندی خرما را با قیمتی مناسب در سراسر کشور عرضه می کند.

نوع بسته بندی و روش های قدیمی بسته بندی خرما، از جمله دغدغه های بسیاری از مصرف کنندگان خرما می باشد. در گذشته و شاید در سالهای اخیر، بسته بندی خرما به صورت دستی و غیر بهداشتی انجام گرفته است. اما وجود دستگاه های بسته بندی در مراحل آماده سازی خرما بسیار مهم و ضروری می باشد. تا محصولی بهداشتی به بازار عرضه شود.

کاربرد دستگاه بسته بندی

بسته بندی کارتن خرما

دستگاه های بسته بندی، برای افزایش سرعت روند بسته بندی و همچنین تولید محصولی بهداشتی، طراحی و تولید شده اند. مواد غذایی، میوه ها و محصولات کشاورزی نیازمند بسته بندی مناسب برای ماندگاری بیشتر هستند. برای مثال خرما که یک میوه باغی است اکثرا در زمان برداشت داخل سبد و کارتن های موزی ریخته می شود.

اما به محض اینکه به خط تولید وارد شود و مراحل سورت و پاکسازی محصول انجام پذیرد، نیازمند نگهداری در سردخانه و بسته بندی مناسب است. محصولات اینچنینی را نمی توان به صورت فله ای به بازار عرضه کرد. چون اگر در دمای خنک نباشند بزودی دچار فساد خواهند شد.

انواع دستگاه بسته بندی خرما برای پکینگ محصول در بسته های تک عددی و اوزان بیشتر قابل طراحی است. مثلا محصول بسته بندی شده در ظروف پلاستیکی و یا پاکت های دوخته شده، برای عرضه به بازار مناسبتر هستند. این روش بسته بندی می تواند سود های بالایی را از طریق ارسال به کشور های مختلف داشته باشد. اگر بسته بندی خرما به روش های کاملا مکانیزه انجام گیرد، بدون شک مشتریان بسیاری برای آن وجود خواهد داشت.

انواع دستگاه های بسته بندی خرما

انواع دستگاه های بسته بندی خرما

انواع دستگاه های خانگی و صنعتی خرما، با توجه به نوع محصول و بسته بندی مورد نظر قابلیت طراحی و ساخته شدن دارند. دستگاه های بسته بندی در انواع مختلف، توسط شرکت های داخلی طراحی و ساخته می شوند. شما با خرید این دستگاه، می توانید سریع تر محصول را وارد بازار کنید. همچنین مشتری های بسیاری جلب کسب و کار شما خواهند شد. از این جهت که مشتری ها، محصول بهداشتی را بیشتر خرید می کنند. البته باید اشاره کرد که اندازه و حجم هر کدام از دستگاه ها متفاوت می باشد.

بنابراین در زمان انتخاب انواع دستگاه بسته بندی خرما باید نوع دستگاه و کارایی که مدنظرتان هست را مشخص نمایید. یک ویژگی برخی از دستگاه های صنعتی، این است که برای افزایش طول عمر خرماها از گازهای نگهدارنده استفاده می کنند. در ادامه به برخی از این دستگاه اشاره می کنیم:

 1. دستگاه بسته بندی سیل وکیوم
 2. بسته بندی خرما در سلفون
 3. دستگاه دو توزین خرما
 4. بسته بندی خرما در کارتن
 5. دستگاه پرس خرما اتومات
 6. بسته بندی تک نفره خرما
 7. دستگاه دوخت ریلی
 8. پرکن پودری و گرانولی
 9. دستگاه شیرینگ پک

خط بسته بندی خرما

دستگاه روغن زنی خرما

خط بسته بندی خرما، شامل ماشین آلات مختلفی است که شما با خرید هر یک از آنها، می توانید یک خط تولید خرما کاملا اتوماتیک داشته باشید. معمولا یک خط بسته بندی کامل و مناسب برای ظرفیت روزانه 1 تا 1.5 تن در ساعت شامل موارد زیر می باشد:

 • سرند خرما
 • نوار نقاله سورتینگ
 • نوار شستشو
 • خشک کن خرما
 • دستگاه روغن زن یا پولیش خرما
 • بالابرهای z
 • دستگاه توزین
 • بخش بسته بندی
 • شیرینگ اتومات

تمامی این تجهیزات را می توانید از طریق این مجموعه خریداری کنید. فقط کافیست ظرفیت تولید روزانه کارگاه یا کارخانه خود را بهمراه نوع بسته بندی خرمایی که نیاز دارید، به ما اعلام کنید.

فروش دستگاه بسته بندی در انواع مختلف

دستگاه های بسته بندی همگی نام یکسانی دارند، تنها تفاوت آنها در کارایی و امکاناتی است که دارند. برخی از این دستگاه ها کاملا اتوماتیک هستند، و برخی دیگر به صورت نیمه اتوماتیک.

این مجموعه فروش انواع دستگاه های بسته بندی خرما را پوشش می دهد. شما برای کار خود، فقط کافیست از مشاورین راهنمایی گرفته و دستگاه مورد نیاز را انتخاب کنید. هر نوع دستگاه بسته بندی، با توجه به کیفیتی که دارد، نحوه بسته بندی آن نیز متفاوت خواهد بود. به بیان دیگر دستگاه ها از نظر کیفیت متفاوت هستند.

برخی از آن ها بسته بندی خرما را خیلی باکیفیت انجام میدهند. اما برخی دیگر کمی کیفیت پایینی دارند. تمامی موارد با توجه به نیاز تولیدی شما، فضای کارگاه، سرمایه اولیه و ظرفیت تولید طراحی و ساخته می شود. قیمت انواع دستگاه های بسته بندی خرما کاملا با هم متفاوت است. برای اطلاع دقیق از قیمت ها، می توانید لیست قیمت دستگاه های صنعتی را دریافت کنید.

2

  • سلام. وقتتون بخیر. در روزهای غیرتعطیل و در ساعات کاری، کارشناس فروش مجموعه با شما تماس خواهند گرفت و برای خرید دستگاه شما را راهنمایی خواهند کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما