فروش ماشین آلات بسته بندی خرما در ایران

ماشین آلات بسته بندی خرما در ایران با کیفیت و خدمات عالی به فروش گذاشته می شود. این دستگاه ها قابلیت ارسال به شهرهای مختلف کشور را دارند. در خط بسته بندی خرما، دستگاه هایی به کار برده می شود که به آنها ماشین آلات بسته بندی گفته می شود. در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

تولیدکننده ماشین آلات بسته بندی صنایع غذایی

ماشین آلات بسته بندی خرما

ماشین آلات بسته بندی خرما در زمره دستگاه های صنایع غذایی قرار می گیرند. بنابراین در ساخت آنها یکسری استاندارد ها باید رعایت شود. از جمله به کار بردن استیل مرغوب و قطعات الکترونیکی یا مکانیکی استاندارد. تولیدکنندگان این دستگاه ها با توجه به نیاز مشتریان و اصول ساخت، همواره توانسته اند بازار ایران را از واردات دستگاه های خارجی بی نیاز کنند.

ماشین الات بسته بندی از جمله دستگاه های پرکاربرد هستند که در بازار می توان انواع و اقسام مختلفی از آنها را جست و جو و خریداری کرد. از آنجاییکه بسته بندی در فروش محصولات تاثیر بسیاری دارد، توجه به این بخش در کارخانه های تولید بسیار اهمیت دارد.

شرکت های تولیدی بسیاری در کشور ما وجود دارد که ماشین آلات بسته بندی خرما را برای خط تولید خود انتخاب کرده اند. بنابراین توانسته اند محصولی با کیفیت و بهداشتی به بازار عرضه کنند و با برندهای دیگر به رقابت بپردازند.

انواع ماشین آلات بسته بندی پرکاربرد در ایران

انواع دستگاه بسته بندی

با توجه به اینکه ایران تولیدکننده بسیاری از مواد خوراکی و غذایی به شمار می رود، ارتقای بخش های بسته بندی در اولویت است. محصولات خوراکی مانند خرما، انواع میوه ها، خشکبار و نوشیدنی ها برای عرضه در باار داخل و همچنین صادرات، نیازمند یک بسته بندی شکیل و بهداشتی هستند.

ماشین آلات بسته بندی خرما در این بین دارای جایگاه ویژه ای می باشد. زیرا سالانه بخش اعظمی از صادرات غیرنفتی به این محصول اختصاص می یابد. در زیر برخی از انواع ماشین آلات بسته بندی خرما معرفی شده است:

 • دستگاه توزین و بسته بندی اتومات
 • بسته بندی خرما تک نفره (پیلوپک)
 • دستگاه بسته بندی فله خرما
 • بسته بندی های خانگی خرما
 • بسته بندی خرما صنعتی
 • شیرینگ پک
 • پرکن های گرانولی و پودری
 • دستگاه دوخت ریلی
 • پرس خرما در کارتن

فروش ماشین آلات بسته بندی خرما

دستگاه استیل 304 نگیر

ماشین آلات بسته بندی خرما در انواع و اقسام مختلفی هستند که بر اساس نوع خرمایی که بسته بندی میشود اجزای آن متفاوت است. برای مثال برای بسته بندی فله خرماهای خشک و نیمه خشک، خط سورت و توزین اتومات مناسب هستند.

اگر قصد بسته بندی تک عددی خرما را داشته باشید، دستگاه های بسته بندی پیلوپک برای این امر توصیه می شود. برای خرما قالبی معمولا از دستگاه های پرس خطی مجهز به میز اتو استفاده می کنند. برای انتخاب درست دستگاه های مورد نیاز کارگاه خود نیازمند مشاوره با افراد کارلد و متخصص هستید. مشاورین مجموعه ما در کنار شما هستند تا بتوانید دستگاه مربوط به کسب و کار خود را تهیه کنید.

این ماشین آلات با توجه به تنوعی که در جنس و قطعات آنها وجود دارد، از نظر درجه کیفی و قیمت نیز متفاوت اند. بنابراین توجه به این موضوع نیز بسیار اهمیت دارد. برای خرید ماشین آلات مطمئن و کاربردی به این نکات بایستی توجه شود:

 1. اطمینان از جنس و نوع استیل به کار رفته
 2. تست قطعات مکانیکی و الکترونیکی
 3. ابعاد متناسب با فضای کارگاهی
 4. انتخاب ماشین آلات با در نظر گرفتن ظرفیت تولید روزانه کارگاه
 5. خرید دستگاه بسته بندی مناسب نوع ماده غذایی و بسته بندی آن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما