ارائه به روزترین قیمت انواع دستگاه شیرینگ پک

قیمت انواع دستگاه شیرینگ پک اتومات و نیمه اتومات در این مرکز ارائه می شود. به روزترین دستگاه های بسته بندی خرما با جنس استیل و با استفاده از بهترین لوازم برقی ساخته می شوند که دارای گارانتی و ضمانت پس از فروش هستند.

ارائه بهترین دستگاه خط خرما در کشور

دستگاه خرما پاک کن

خرما از جمله محصولات کشاورزی در ایران است که علاوه بر فروش داخلی در بازارهای صادراتی نیز ارائه می شود. از این جهت می بایست مواردی در آماده سازی و بسته بندی آن را رعایت کرد. بسیاری از تولیدکنندگان در مناطق خرماخیز کشور از دیرباز به صورت سنتی مراحل بسته بندی خرما را انجام می دهند.

با توجه به استانداردهای جهانی تولید و ارسال محصولات کشاورزی از جمله خرما، وجود خطوط تولید مکانیزه و بهداشتی در این مناطق احساس می شود. چه خوب است که سازمان های مرتب با کشاورزی و انجمن های ملی خرما در کشور، برای ارتقای کارگاه های بسته بندی از نخلداران حمایت کنند.

یک خط تولید خرما برای آماده سازی محصول، نیازمند یکسری تاسیسات مخصوص است. کارکرد و ظرفیت تولید دستگاه ها با توجه به درخواست مشتریان و فضای کارگاهی آنها، اعمال می شود. شرکت های ماشین سازی بسیاری در کشور وجود دارند که انواع دستگاه مرتبط را به بازار ارائه می دهند. اما یکی از مواردی که برای مشتریان اهمیت دارد، علاوه بر کیفیت و کارایی دستگاه، قیمت مناسب می باشد. ما در این مرکز تلاش می کنیم تا انواع دستگاه های بسته بندی خرما را با کارایی و کیفیت برتر به شما ارئه نماییم.

ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی خرما

همانطور که اشاره شد ماشین الات بسته بندی خرما از جمله پرطرفدارترین و مهم ترین دستگاه های خط تولید هستند. با توجه به نوع خرما و بازار هدف، نوع بسته بندی آن متغیر است. برای مثال در ادامه به برخی از دستگاه های بسته بندی خرما اشاره می کنیم:

در ایران بسیاری از شرکت های تولید و فروش ماشین آلات، آماده همکاری با کارگاه های بسته بندی خرما هستند تا بتوانند دستگاه های موردنیاز خود را با قیمت مناسب و در زمان کوتاه خریداری کنند. این مجموعه نیز با ساخت انواع دستگاه شیرینگ و بسته بندی خرما در خدمت شما کشاورزان محترم خواهد بود.

فروشنده برتر دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک رستورانی

شیرینگ کردن کارتن های مواد غذایی یعنی کشیدن سلفون بر روی بسته بندی با عبور از تونل دمای گرم و محافظت بسته بندی محصول در برابر گرد و خاک، رطوبت در زمان حمل و نقل است. دستگاه های شیرینگ این قابلیت را دارند که با توجه به ابعاد بسته بندی و کارکرد مدنظر، قابلیت طراحی و ساخت آنها وجود دارد.

قیمت انواع دستگاه شیرینگ پک با توجه به تنوع آنها متفاوت است. در ادامه از نظر نوع کارکرد به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  1. دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک
  2. شیرینگ پک نیمه اتومات
  3. مینی پک دستی

این مجموعه جزء تولیدکنندگان دستگاه شیرینگ در ایران است که با استفاده از بهترین لوازم برقی این دستگاه را به دو صورت تک سوز و دوگانه سوز طراحی کرده است. قیمت انواع دستگاه شیرینگ پک را می توانید با توجه به نوع و کارکرد مدنظر استعلام بگیرید.

صادرکننده با بهترین قیمت انواع دستگاه شیرینگ پک

درخواست انواع دستگاه شیرینگ علاوه بر بازار داخلی از سوی کشورهای همسایه که در زمینه تولید و بسته بندی محصولات غذایی و بهداشتی فعالیت دارند نیز، وجود دارد. این شرکت آمادگی خود را برای صادرکردن بهترین دستگاه های شیرینگ پک به کشورهای دیگر اعلام می دارد.

نحوه ارسال دستگاه های خط تولید در داخل کشور از طریق باربری و بصورت زمینی است. برای ارسال این دستگاه ها به کشورهای دیگر نیز می توان از راه های زمینی و دریایی، ماشین آلات را صادر نمود. برای ارائه قیمت انواع دستگاه شیرینگ پک نیز چاره ای اندیشیده ایم و تجهیزات را با نرخ مناسب جهت صادرات، عرضه می نماییم.

تولید انواع دستگاه بسته بندی خرما جدید

خط بسته بندی خرما

در عصر حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و مکانیزه شدن کارخانه های بسته بندی خرما، از دستگاه های جدید اتوماتیک در خط تولید استفاده می شود. یک خط تولید کامل خرما و بروز شامل موارد زیر است:

  • دستگاه خرما پاک کن
  • دستگاه شستشو
  • پولیش زن خرما
  • میز بازبینی و سورت
  • دستگاه توزین اتومات
  • دستگاه شیرینگ پک

و بسیاری از دستگاه های بسته بندی جدید خرما که با توجه به نیاز کارگاه های تولیدی و ظرفیت درخواستی ساخته می شوند. گروه ماشین آلات مُشان، با داشتن تیم طراحی و تولید باتجربه و توجه به نیاز بازار، توانسته است انواع دستگاه های بسته بندی و فراوری خرما را به مشتریان ارائه دهد. شما نیز می توانید برای راه اندازی کارگاه های تولیدی خود از مشاورین ما راهنمایی بگیرید تا بهترین ماشین آلات را با سرمایه کافی، خریداری کنید.

خریدار دستگاه سورتینگ خرما به قیمت کارخانه

همانطور که در بند قبل اشاره شد یکی از دستگاه های به کار رفته در خط تولید، دستگاه سورتینگ خرما می باشد. این دستگاه با توجه به سایز خرما، محصول را درجه بندی می کند. دستگاه سورت و نوار سورتینگ به صورت دو طبقه طراحی می شود و این قابلیت را دارد که خرمای درجه یک، دو و سه را جداسازی کند.

این دستگاه یکی از ملزومات خط تولید و بسته بندی به شمار می رود که برای اکثر خرماهای خشک و نیمه خشک کارایی دارد. همچنین برای دیگر محصولات مثل خشکبار، جهت تفکیک و جداسازی ضایعات به کار می رود. چنانچه خریدار دستگاه سورتینگ هستید و قصد دارید آن را با قیمت کارخانه تهیه کنید، می توانید با مشاورین فروش ما تماس گرفته و درخواست خود را اعلام کنید. ما کیفیت و کارایی برتر را برای شما تضمین می کنیم.

دستگاه بسته بندی خرما خانگی درجه یک

بسته بندی خرما خانگی

با توجه به خرماخیز بودن مناطق جنوبی کشور، بسیاری از اهالی این مناطق در زمینه پرورش و بسته بندی خرما فعالیت می کنند. بسیاری از نخلداران برای راه اندازی یک کارگاه کوچک به دنبال دستگاه های بسته بندی خرما خانگی با قیمت مناسب و ابعاد کوچک هستند، تا بتوانند محصول تولیدی باغ خود را به شکل مناسبی به بازار عرضه نمایند.

ضرورت این امر در انجمن ها و صندوق های حمایت کشاورزان این مناطق نیز مطرح شده است و به کشاورزان تسهیلاتی برای تهیه دستگاه های مورد نیاز داده می شود تا بتوانند به صورت بهداشتی خرما را به دست مشتریان برسانند. برای ارتباط با مرکز پخش انواع دستگاه بسته بندی خرما میتوانید با ما ارتباط بگیرید تا شما را در این امر راهنمایی کنیم.

نمایندگی فروش دستگاه های بسته بندی خرما

مزیت اقتصادی استفاده از دستگاه های ساخت ایران این است که می توانید از خدمات پس از فروش آنها براحتی استفاده نمایید. همچنین امکان نصب و راه اندازی آنها توسط تیم فنی شرکت وجود دارد و برای استفاده از آنها آموزش خواهید دید.

اکثر دستگاه های وارداتی از کشورهای دیگر به دلیل نوسانات دلار و همچنین هزینه های گمرکی، تا به دست مصرف کننده می رسند، مبلغ زیادی به قیمت اولیه دستگاه افزوده می شود. اما حسن انتخاب دستگاه های بسته بندی خرمای ساخته شده در ایران این است که با توجه به سرمایه اولیه شما، دستگاه ساخته خواهد شد.

همچنین در صورت لزوم می توانید از شرایط ویژه خرید استفاده کرده و خط های کامل را بصورت اقساطی خریداری کنید. یکی از نمایندگی های فروش انواع دستگاه بسته بندی خرما، مجموعه مُشان ماشین می باشد که برای ارائه خدمات در کنار شماست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما