فروش دستگاه پولیش خرما و روغن زنی

میخواهیم دستگاهی را به شما معرفی نماییم تا بتوانید خرمای برداشت شده را با سرعت بالا تمیز کنید. فروش دستگاه پولیش خرما این امکان را برای شما فراهم میکند تا محصول را با رویت بهتری به بازار عرضه نمایید.

دستگاه پولیش خرما

فروش دستگاه پولیش خرما

طبق تعریف دانشنامه عمومی، پولیش یا Polishing واژه ای است که به مجموعه عملکردهای طراحی شده برای زدودن نقایض از سطح هر شی و براق نمودن آن گفته میشود. سطح اغلب خرماها نیز به دلیل وجود گرد و خاک در هوا، کدر شده و ظاهر مناسبی ندارند. به همین دلیل نیازمند شستشو و تمیز شدن پوسته آنها خواهید بود.

از بین ماشین آلات طراحی شده برای خط تولید خرما، یک دستگاه اختصاصا برای این منظور ساخته شده است. دستگاه پولیش خرما به درستی سبب درخشندگی پوسته خرما و رویت بهتر آن میشود. این دستگاه معمولا پس از شستن و خشک کردن محصول یا پس از سورت آن، کاربرد دارد.

در دستگاه پولیش زنی خرما با به کار بردن روغن یا پارافین خوراکی، می توان خرما را براق نمود. امکان تنظیم سرعت و مقدار استفاده از روغن نیز در این دستگاه وجود دارد. بنابراین با توجه به رقم خرما براحتی میتوان تنظیمات دستگاه را تغییر داد.

قیمت دستگاه روغن زن خرما

روغن زنی خرما

مراحل خرید یک دستگاه مناسب برای کارگاه بسته بندی چیست؟

  1. دریافت مشاوره خرید از کارشناس مربوطه
  2. انتخاب دستگاه مرتبط با نیاز کارگاهی
  3. مشخص نمودن ظرفیت تولید روزانه مدنظر
  4. گزینش جنس و عملکرد دستگاه
  5. برآورد قیمت و زمان ساخت دستگاه

بنابراین برای دستیابی به قیمت فروش دستگاه پولیش خرما می بایست موارد گفته شده از سوی مشتری مشخص گردد. معمولا قیمت دستگاه نیمه اتومات نسبت به نوع اتومات و با جنس استیل، کمتر است. خط کامل روغن زن خرما نیز برای کارگاه های بزرگ با ظرفیت بالاتر مناسب است. پیشنهاد میکنیم برای دریافت اطلاعات فنی بیشتر، مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.

فروش دستگاه پولیش خرما

دستگاه روغن زنی خرما

از دستگاه پولیش زنی خرما بیشتر در مناطق خرماخیز کشور مانند خوزستان، بوشهر و کرمان استفاده میشود. خرماهای ربی، کبکاب، سایر و زاهدی را با این دستگاه میتوان جلا داد. معمولا عمل جلادهی و روغن زنی خرما پس از گردگیری و شستشوی آن انجام میشود.

انتخاب نوع کارکرد دستگاه بستگی به نیاز کارگاه تولیدی خرما دارد. انواع نیمه اتومات را برای کارگاه های کوچک میتوان راه اندازی کرد. برای کار با روغن زن خرما معمولا یک یا دو اپراتور کافیست. اگر قصد راه اندازی کارگاهی با ظرفیت تولیدی بالا با نیروی انسانی کمتری دارید، دستگاه های اتومات و خطوط کامل را باید انتخاب نمایید.

فروش دستگاه پولیش خرما با پیش فرض جنس استیل 304 و نوع نیمه اتومات انجام میشود. چنانچه خریداران تقاضای تغییر جنس شاسی دستگاه یا نوع کارکرد آن را داشته باشند، با توجه به نوع سفارش و پس از بررسی تیم فنی، تغییرات اعمال خواهد شد. این دستگاه بهترین گزینه برای داشتن محصولی با رویت خوب و بازارپسند است. فروش ماشین آلات خرما برای کشاورزان و واحدهای تولیدی در کمترین زمان و با کیفیت بالا تضمین میگردد.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما