قیمت دستگاه پولیش خرما

دستگاه پولیش خرما با قیمت مناسب در این مجموعه قابل ساخت است. این دستگاه میتواند به خرما جلا و تمیزی خاصی ببخشد و محصول با رویت بهتر برای بسته بندی صادراتی آماده شود.

خرما مقوی ترین میوه ای است که در جهان وجود دارد و در ایران و به خصوص در شهرهای جنوبی کشورمان به وفور یافت میشود. مردم این شهرها نه تنها خود از خواص این میوه باارزش برخوردار میشوند، بلکه آن را به سراسر دنیا نیز ارسال میکنند. به این صورت هم برای خود کسب و کار خوب و معقولی راه می اندازند و هم به دیگران خدمات خود را ارائه میدهند.

دستگاه پولیش خرما

فروش دستگاه پولیش زنی خرما

اغلب خرماهای برداشت شده به دلیل آب و هوای منطقه کشت دارای غبار و خاک بر روی پوست شان هستند. برای بسته بندی خرما و ارائه به بازارهای صادراتی لازم است تا خرما گردگیری شده و با ظاهری تمیز و براق در کارتن قرار گیرد. از این رو استفاده از دستگاه پولیش و گردگیر خرما برای این امر به تولیدکنندگان توصیه میشود. قابلیت طراحی و ساخت آن متناسب با نوع خرما و ظرفیت تولیدی مدنظر شما وجود دارد.

سفارش اینترنتی انواع دستگاه پولیش خرما استعمران یکی از راههای خرید و ثبت درخواست ماشین آلات است. از این روش شما میتوانید با تکمیل فرم مربوطه سایت، ضمن دریافت مشاوره رایگان بهترین دستگاه را متناسب با کار خود انتخاب کنید. بنابراین در وقت و هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد. شما میتوانید به راحتی این دستگاه را سفارش داده و در اسرع وقت آن را دریافت نمایید.

یکی از مهمترین دستگاه هایی که برای خط تولید خرما به آن نیاز داریم، دستگاه پولیش خرما و سورتینگ است. کاربرد اصلی این دستگاه این است که به خرما جلا و تمیزی میبخشد. ارقام مختلف خرما با توجه به بافت آنها، امکان تمیز شدن با دستگاه شستشو و خشک کن را ندارند. دستگاه پولیش یا گردگیر برای تمیز کردن این خرماها، کفایت میکند.

فروش نقدی انواع دستگاه خرما

دستگاه روغن زن خرما

 دستگاه پولیش خرما به کار و حرفه شما سرعت و دقت بسیاری می بخشد، برای خرید مستقیم و بدون واسطه آن با ما همراه باشید.

امکان خرید نقدی و چند مرحله ای این دستگاه برای مشتریان فراهم شده است، مزایای خرید نقدی دستگاه چیست؟

 1. برخورداری از تخفیف
 2. ساخت و تحویل زودتر دستگاه
 3. دریافت ضمانت و خدمات پس از فروش
 4. خرید دستگاه با قیمت روز قطعات

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که دستگاه پولیش خرما چه کمکی به ما می کند؟ بسیارخب؛ برخی از ویژگی های بارز این دستگاه را با هم مرور می کنیم:

 • دستگاه پولیش به خرما جلا و براقیت خاصی می بخشد
 • زیبایی و رویت آن را چند برابر می کند
 • باعث می شود محصول مرغوب تری تهیه نمایید
 • کیفیت خرماها را برای صادرات چند برابر می نماید
 • تمیز شدن خرما با دستگاه و به روش بهداشی انجام خواهد شد
 • یک امتیاز مثبت نسبت به کارگاه های خانگی پیدا خواهید کرد.

گاهی اوقات قبل از استفاده از محصول، خرما را شسته و پاکسازی می کنند. سپس به وسیله این دستگاه به آن روغن یا پارافین زده می شود.

اطلاع از قیمت دستگاه پولیش خرما

بسیار خرسندیم که یکی از مراکز تولید و فروش این دستگاه در ایران هستیم. امکان طراحی و ساخت انواع دستگاه خرما پاک کن و پولیش و گردگیر خرما در ابعاد و ظرفیت های مختلف وجود دارد. قیمت این دستگاه ها به موارد زیر بستگی دارد:

 1. جنس دستگاه
 2. ظرفیت تولید روزانه
 3. کارکرد اتومات یا نیمه اتوماتیک
 4. نوع دستگاه

گاهی مشتریان درخواست دارند که هزینه ساخت یک دستگاه بدون داشتن این اطلاعات به آنها اعلام شود؛ اما باید عرض کنیم که این امر امکان پذیر نیست و داشتن قیمت دقیق ملزم دانستن جزییات بیشتری از سفارش شماست.

کافیست برای اعلام سفارش دستگاه درخواستی خود با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره برای خرید ماشین آلات موردنیازتان اقدام نمایید.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما