صادرات دستگاه خط شستشو خرما به عراق

خط شستشو خرما شامل دستگاه های مختلفی است. دستگاه شستشو خرما یکی از اصلی ترین ماشین آلات در خط تولید کارگاه خرماست که برای شستشوی انواع خرما کاربرد دارد.  این دستگاه ها از تجهیزات مورد نیاز برای خط تولید و بسته بندی خرما به شمار می رود.

ساخت این نوع دستگاه ها از دیگر ماشین آلات متفاوت است. این دستگاه برای بسته بندی خرما به کشور های همسایه مانند ترکیه و عراق صادر می شود. برای اطلاع از صادرات دستگاه خط شستشو خرما به ترکیه در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین خط شستشو خرما چیست؟

دستگاه شستشو خرما

علاوه بر کیفیت خرما، شستشو و بسته بندی آن دارای اهمیت بسیاری است. کارخانه های زیادی در زمینه تولید انواع دستگاه شستشو و بسته بندی محصولات کشاورزی فعالیت دارند.

بسته بندی خرما خود نیازمند انواعی از دستگاه ها است که در ادامه به آن می پردازیم. همانطور که گفتیم خط شستشو خرما شامل دستگاه های مختلفی است. ماشین آلات یک خط کامل عبارتند از:

  • برس و گردگیر خرما
  • بخش سورتینگ
  • دستگاه سرند و نخاله گیر خرما
  • دستگاه شستشو خرما
  • بخش خشک کن
  • دستگاه روغن زن
  • قسمت بسته بندی
  • دستگاه شیرینک پک

هر یک از این دستگاه ها با توجه به حجم و مقدار خرما، محصول را بسته بندی می کنند. این دستگاه ها در اندازه کوچک برای کارگاه های اولیه و در اندازه های بزرگ برای مقدار و حجم خرمای بیشتر در کارگاه های صنعتی تولید می شوند.

دستگاه شستشو خرما ضروری ترین و بهترین دستگاه های خط تولید است. به همین دلیل خرید خط شستشو، مهمترین بخش یک کارگاه به شمار میرود. عملکرد دستگاه شستشو به این صورت است که ابتدا خرما را از گرد و خاک و آلودگی پاکسازی می کند و سپس خرمای شسته شده را خشک می کند.

بهترین نوع دستگاه شستشو، انواع دارای نازل های آبپاش است که قابلیت تنظیم پاشش را نیز دارند. در این مدل، در مصرف آب نیز صرفه جویی خواهد شد.

مشتریان می توانند این دستگاه ها را به صورت مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه خریداری کنند. علاوه بر این، دستگاه شستشو خرما با توجه به ابعاد و ظرفیت درخواستی عرضه می شوند که در ادامه به آن می پردازیم.

فروشنده دستگاه خط شستشو خرما

خط شستشو خرما

فروش خط شستشو و بسته بندی خرما به صورت اینترنتی و حضوری نیز انجام می شود. بنابراین خریداران می توانند برای تهیه این محصول به صورت تلفنی یا با تکمیل فرم اقدام کنند. ما به مشتریان خود خرید به صورت غیر حضوری و آنلاین را پیشنهاد می دهیم. چرا که خرید آنلاین و غیر حضوری برای مشتریان راحت تر و در وقت آن ها صرفه جویی می شود. به طوری که مشتریان با یک کلیک ساده در هر مکان می توانند محصول مورد نیاز خود را سفارش و خریداری کنند.

در این روش شما با ارتباط با کارشناس فروش، نوع دستگاه درخواستی و ظرفیت مورد نیاز کارگاه خود را اعلام می کنید. در ادامه کاتالوگ و فیلم کارکرد دستگاه برای شما ارسال خواهد شد تا برای انتخاب دستگاه مناسب، تصمیم گیری کنید. پس از دریافت پیش پرداخت، کار ساخت دستگاه شروع شده و در کمترین زمان برای راه اندازی آماده می شود.

صادرات ماشین آلات بسته بندی خرما

دستگاه خرما پاک کن

با توجه به کیفیت ساخت دستگاه های بخش تولید و آماده سازی خرما در ایران، قابلیت صادرات آنها به سایر کشورهای همسایه نیز وجود دارد. در ساخت تمامی دستگاه های خط تولید خرما از استیل 304 نگیر صنایع غذایی و قطعات نو استفاده می شود. همچنین موتور و جک های دستگاه از برندهای معتبر و دارای گارانتی هستند.

با توجه به خرماخیز بودن کشور عراق، کارگاه های تولیدی بسیاری در این منطقه در حال راه اندازی است. بدیهی است خرید دستگاه های مورد نیاز یک کارگاه تولیدی خرما، کار را برای تولیدکننده و کارگران راحتتر می کند. مجموعه مُشان ماشین، آماده همکاری با تمامی تولیدکنندگان و بازرگانان عراقی برای ساخت و راه اندازی ماشین آلات مربوطه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما