دستگاه بسته بندی خرما
خانه / دستگاه بسته بندی خرما / ساخت دستگاه بسته بندی خرما تک نفره

ساخت دستگاه بسته بندی خرما تک نفره

ساخت دستگاه بسته بندی خرما در ابعاد و ظرفیت های مختلف امکان پذیر می باشد. بسته بندی خرما به صورت تک نفره بسیار پرکاربرد است. دستگاه بسته بندی صنعتی یا خانگی خرما دارای سیستم مکانیزه و اتومات هستند. شما می توانید با توجه به نیاز کارگاه تولیدی خود، سفارش ساخت دستگاه بسته بندی را اعلام نمایید.

بسته بندی خرما

بسته بندی خرما تک نفره

بسته بندی تک نفره خرما

در ایران ارقام بسیاری از خرما وجود دارد که بسیار پرمصرف هستند. اغلب خرما در مراسم پذیرایی یا میان وعده ها مورد مصرف قرار می گیرد. از این رو داشتن یک بسته بندی بهداشتی بسیار حائز اهمیت است.
معمولا خرماهای خشک و همچنین شکلات خرمایی را در بسته بندی های تک نفره تولید می کنند. مزیت این نوع بسته بندی ،جابجایی آسان و بهداشتی بودن آنهاست. این نوع بسته بندی از فساد خرما نیز جلوگیری می کند.

چگونگی سفارش ساخت دستگاه بسته بندی خرما

دستگاه بسته بندی خرما به صورت تک نفره قابلیت های فراوانی دارد. این دستگاه بدون آسیب رساندن به خرما، محصول را بسته بندی می نماید. همچنین با تنظیم سرعت دستگاه می توانید تعداد بسته در هر دقیقه را مشخص نمایید.

این دستگاه ها بصورت تمام استیل و با دقت زیاد ساخته می شوند. تیم با تجربه تولید با توجه به نیاز مشتریان قادر به ساخت انواع دستگاه های بسته بندی خرما و سایر محصولات می باشد.

دستگاه بسته بندی خرما

برای اعلام سفارش ساخت این دستگاه، می توانید با مدیر فروش مجموعه تماس حاصل نمایید. شما بایستی نوع دستگاه مورد نظر، ظرفیت تولیدی، نوع سیستم اتومات و نیمه اتومات را مشخص کنید. پس از برآرود هزینه ها از سوی واحد تولید، قیمت به شما اعلام می شود. در ادامه پس از ساخت دستگاه در کوتاهترین زمان ممکن سفارش شما اماده تحویل خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه ماشین سازی آراد خرما
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09193370269
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید
پست الکترونیکی: arad.khormaa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه پرس یک جک

ساخت دستگاه پرس خرما با کمترین هزینه

دستگاه پرس خرما برای فشرده کردن خرماهای شاهانی و کبکاب در بسته بندی های 1 …

Call Now Buttonتماس بگیرید