فروش دستگاه بسته بندی خرمای کبکاب

دستگاه بسته بندی یکی از دستگاه‌های مهم و ضروری است که در مرحله بسته‌ بندی کالا بسیار به کار گرفته می شود، این دستگاه حداکثر کیفیت و کارایی را داشته و بسته بندی استاندارد و مورد تائید را به شما می دهد.

فروش دستگاه بسته بندی خرمای کبکاب با کیفیت ممتاز و قیمت ارزان و استثنایی انجام می شود.

انواع دستگاه بسته بندی

انواع دستگاه بسته بندی

بسته بندی محصولات خوراکی و کشاوری از جمله خرما، تنوع بسیاری دارد. اغلب با توجه به نیاز بازار و نوع کیفیت، انتخاب بسته بندی صورت می گیرد. مثلا خرما هم به شکل فله بسته بندی می شود و هم در داخل ظروف یا کارتن های کوچکتر. به علاوه انتخاب بسته بندی به نوع خرما هم مرتبط است. انواع دستگاه هایی که برای بسته بندی خرما کاربرد دارند عبارتند از:

 1. دستگاه پرس خرما در کارتن
 2. سیل وکیوم
 3. شیرینگ پک ها
 4. پیلوپک
 5. دستگاه های دو تا ده توزین

در ادامه به دستگاه های مورد نیاز برای بسته بندی خرمای کبکاب بیشتر می پردازیم:

مشخصات دستگاه بسته بندی خرمای کبکاب

انواع دستگاه پرس

از موارد گفته شده در بند قبل، دستگاه پرس خرما کاربرد زیادی در آماده سازی خرمای کبکاب دارد. به این دلیل که از دیرباز نیز این خرما را به صورت فشرده بسته بندی می کردند تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. امروزه برای بهداشتی انجام شدن این کار، انواع دستگاه پرس ساخته می شود که به شرح زیر است:

از جمله مشخصات دستگاه بسته بندی خرمای کبکاب می توان موارد زیر را نام برد:

 1. این دستگاه بسیار پر کاربرد است.
 2. علاوه بر مصارف صنعتی در کسب و کارهای خانگی نیز مورد استفاده زیادی دارد.
 3. این دستگاه می تواند محصول را در زمان کم با سرعت و دقت زیاد بسته بندی کند.
 4. عمل بسته بندی را با کیفیت فوق العاده و بهداشتی انجام می دهد.
 5. قابلیت طراحی در ابعاد و کارکردهای مختلف را دارد.
 6. امکان تعویض قالب.
 7. طراحی قالب ها با توجه به ابعاد کارتن ها قابل انجام است.
 8. امکان ساخت با دو جنس استیل و گالوانیزه.
 9. مکان زیادی را اشغال نمی کند و صدای کمی دارد.

این دستگاه ها انواع و اقسام مختلفی دارند که با مدل های متنوع و مطابق سفارش ساخته می شوند. با این نوع بسته بندی، می توان خرما را به عنوان محصولی بسیار با ارزش و اقتصادی به بازارهای جهانی ارائه نمود.

این نوع بسته بندی باعث محافظت از خرما در برابر مواد خارجی، رطوبت، نور و گرد و خاک نیز می شود. همچنین در جذب مشتری نیز تاثیر فوق العاده ای دارد.

خرمای پرس شده

دستگاه پرس خطی یکی از پرکاربردترین انواع است. این دستگاه می تواند خرما را به صورت وزنی بسته بندی کند. کارکرد آن به دو صورت پنوماتیک و تمام اتوماتیک قابل طراحی است. در ادامه بسته بندی خرما را به صورت وکیوم شده روی میز اتو و سلفون می توان انجام داد.

این بسته بندی به گونه ای است که هنگام صادرات، فروش و حمل و نقل خرما دچار هیچ گونه خرابی، فساد و آسیب نمی شود، این دستگاه قابلیت بسته بندی انواع خرماهای نیمه خشک و رطب را نیز دارد.

قیمت دستگاه بسته بندی خرمای کبکاب

دستگاه بسته بندی خرما

برای خرید دستگاه بسته بندی توجه به میزان کارایی و کیفیت آن و طرح و مدل های مختلف بسیار مهم است. موضوع هزینه ها نیز برای اکثر خریداران اهمیت بالایی دارد. این مرکز انواع دستگاه های تضمینی را به صورت های حضوری و غیرحضوری با کیفیت بالا و قیمت های مناسب و استثنائی ارائه می دهد.

قیمت دستگاه بسته بندی خرمای کبکاب بسته به موارد زیر متفاوت است:

 • مدل دستگاه
 • میزان درجه کیفی و دوام آن
 • اندازه و سایزهای مختلف دستگاه
 • وارداتی یا داخلی بودن برخی قطعات
 • برند قطعات الکترونیکی
 • میزان عرضه و تقاضا
 • نوسانات بازار ورق استیل

این مرکز با ارسال محصول به نقاط مختلف کشور و بازارهای جهانی در زمان کم با پایین ترین قیمت و همچنین ارائه کالا با گارانتی و خدمات پس از فروش در زمینه رفاه مشتریان گام‌ های زیادی برداشته است. خرید از طریق این مرکز بسیار به صرفه بوده و می توان بهترین دستگاه ها را با اطمینان خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما