خرید دستگاه تزریق شیره خرما

دستگاه تزریق شیره خرما برای بسته بندی خرماهای با شیره طبیعی کاربرد دارد. ماشین آلات مُشان در طول مدت فعالیت خود در نظر دارد با ارائه بهترین کیفیت و قیمت انواع دستگاه تزریق شیره خرما همکاری گسترده ای با تولیدکنندگان خرما در سراسر کشور داشته باشد.

در این راستا این مجموعه تلاش میکند با ارائه بهترین محصولات تولید داخلی، ضمن حمایت از تولیدکنندگان دستگاه خرما، حافظ حقوق مصرف کنندگان نیز باشد. برای خرید دستگاه خرما با قیمت مناسب و به صورت اینترنتی می توانید همه روزه با کارشناسان ما در تماس باشید.

ویژگی دستگاه تزریق شیره خرما

دستگاه تزریق مایعات

شیره خرما را می توان یکی از طبیعی ترین محصولات جانبی در فرآوری خرما دانست. در اکثر کشورهای عربی و خاورمیانه، از شربت و شیره خرما به عنوان جایگزینی برای عسل یا سایر شیرین کننده های مشابه و در مصارف قنادی استفاده می شود. 

در بخش آماده سازی خرماهایی مانند کبکاب، خاصویی، شهابی و شاهانی برای ماندگاری بهتر خرما در بسته بندی از شیره طبیعی آن استفاده می شود. در روش های خانگی شیره را روی خرمای داخل ظرف یا کارتن می ریزند. اما در کارگاه های بسته بندی برای سهولت در انجام این کار نیاز به دستگاه های خاص وجود دارد.

دستگاه تزریق شیره خرما دو نوع عملکرد دارد:

  1. دستی
  2. اتوماتیک

در نوع دستی، شیره خرما درون مخزن دستگاه ریخته میشود، سپس با تنظیم میزان پاشش، کارگر نازل دستگاه را روی بسته ها گرفته و با فشردن آن، شیره خرما تزریق می گردد.

دستگاه تزریق شیره خرما

اما در نوع اتوماتیک که مجهز به چشم فتوسل هستند، با تنظیم میزان و فاصله تزریق، ظروف برروی نوار نقاله دستگاه قرار داده می شود. عمل تزریق شیره را دستگاه به صورت اتومات انجام می دهد. ویژگی های این دستگاه عبارتند از :

  1. دقت و سرعت بالا
  2. سهولت در نصب
  3. دارای 3 عدد چشم الکترونیکی
  4. قابلیت تزریق در انواع ظروف (کارتن، سطل و …)
  5. امکان نصب تاریخ زن
  6. قابلیت تنظیم میزان خروجی
میزان خروجی این دستگاه 1000 الی 1500 عدد در ساعت بوده و حجم مخزن آن 100 لیتر می باشد.

خط تولید شیره خرما

ماشین آلات پردازش خرما برای تولید شیره از خرمای تازه یا خشک طراحی شده است. دستگاه شیره خرما دستگاهی است که مجهز به مخازنی برای خیساندن خرما می باشد. در این مخازن که مجهز به همزن و پیچ خروجی هستند، خرما دوباره آب می شود.

بسته به ظرفیت مورد نیاز، خرماهای خیس خورده یا به دستگاه هسته گیر یا له کن خرما ارسال می شوند. جدایی تمیز آب خرما از تفاله و شربت در این دستگاه ها تضمین شده است.

قبل از اینکه محصول فیلتر شود ، آن را در مبدل حرارتی صفحه خود ThermoFlash پاستوریزه می کند. این واحد در اندازه های مختلفی تولید شده و می توان آن را روی لغزش نصب کرد. شیره خرما توسط فیلترهای چرخان خلا با پیش پوش کیزلگور شفاف می شود. به عنوان جایگزین فیلتر فوق خلا می توان از اولترافیلتراسیون استفاده کرد.

خط تولید شیره خرما از حداقل ظرفیت 2 تن در روز طراحی می شود و برای کارگاه های صنعتی کاربرد دارد. از این خطوط برای تولید شیره خرما خانگی نمی توان استفاده کرد.

مناسب برای انواع خرما، توت، زالزالک، و تولید انواع کنسانتره می باشد. این خطوط تولید عمدتا از دمنده هوا، مرتب کننده، دستگاه درجه بندی، خشک کن، دستگاه هسته گیر، مخزن استخراج ، دستگاه شفاف سازی، ضدعفونی کننده و پرکننده تشکیل شده اند. طراحی این خطوط با توجه به نوع محصول و ظرفیت تولید متفاوت است. تجهیزات اصلی همه از جنس استنلس استیل با کیفیت بالا ساخته می شوند، مطابق با الزامات بهداشتی فرآوری مواد غذایی هستند.

فروش دستگاه تزریق شیره خرما

دستگاه تزریق شیره

تیم فروش دستگاه خرما می کوشد بهترین مرجع ارائه اطلاعات در خصوص صنعت تولید خرما و همچنین بزرگترین عرضه کننده مستقیم انواع دستگاه تزریق شیره خرما با کیفیت در ایران باشد.

این دستگاه ها با توجه به نیاز کارگاه های تولیدی شما، قابل ساخت هستند. کافیست ظرفیت مدنظر و عملکرد مورد نیاز خود را اعلام کنید تا کارشناسان فروش مجموعه، برای ادامه سفارش شما را راهنمایی کنند.

نوآوری، قیمت مناسب و مشتری مداری همواره ۳ رکن اساسی خط مشی ما بوده است. امیدواریم بتوانیم با بکارگیری نهایت تلاش خود در این زمینه، همواره خدمات و ماشین آلات باکیفیت را عرضه کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما