قیمت دستگاه شیره زن خرما

قیمت دستگاه شیره زن خرما در بازار ایران با توجه به قیمت ارز نوسانات زیادی خواهد داشت. علاوه بر تاثیر ارز بر روی قیمت شیره زن، ویژگی ها و کیفیت این دستگاه نیز کاملا تاثیر گذار خواهد بود.

گفتنی است که درجه بندی کیفی شیره زن، با بازار فروش و تقاضای آن رابطه مستقیم دارد و بحران های اقتصادی نیز در قیمت گذاری قطعات بی تاثیر نخواهد بود. این بحران ها گاهی باعث ایجاد بازارهای سیاه استیل و سایر قطعات شده و در افزایش قیمت نجومی آن تاثیر زیادی خواهند داشت.

کارکرد دستگاه شیره زن خرما

دستگاه تزریق شیره خرما

محصولات شیره زن برای بسیاری از صنایع اهمیت زیادی داشته و اغلب برای خط بسته بندی خریداری خواهد شد. با توجه به کمبودها و تحریم های اقتصادی، ایران با بحران جدی رو به رو شده است و این امر باعث شده تا بازار قاچاق برخی قطعات ماشین آلات رشد کرده و خرید این محصولات کاملا با بحران رو به رو باشد.

بسیاری از مصرف کنندگان برای خرید دستگاه شیره زن خرما، به دنبال جنس مرغوب و باکیفیت هستند؛ که بتوانند سالهای متمادی از این دستگاه استفاده کنند. انواع وارداتی هم به دلیل نبود برخی قطعات و یا خدمات پس از فروش، کمتر مورد استقبال قرار میگیرند.

برای بهتر شدن وضعیت فعلی بازار ماشین آلات، بهتر است از نمونه های داخلی آن ها استفاده کرد تا تولیدکنندگان بتوانند قیمت های سطح بازار را بشکنند. تولید دستگاه های شیره زن برای بسته بندی خرما کبکاب و شاهانی مطابق ظرفیت تولید درخواستی برای مشتریان قابل ساخت است. کارکرد این دستگاه دو نوع است:

  1. دستی
  2. اتوماتیک
در نوع اتوماتیک، دستگاه به 3 چشم الکترونیکی مجهز بوده و امکان تنظیم میزان پاشش شیره نیز وجود دارد. میزان خروجی بر ساعت این دستگاه برابر 1000 الی 1500 عدد است.

برق مصرفی دستگاه تزریق شیره اتومات، 5 آمپر و تک فاز نیاز است و ابعاد میز تزریق آن 80*90*90 سانتی متر می باشد.

تولیدکننده دستگاه شیره زن خرما

دستگاه شیره زن خرما

تولیدکنندگان داخلی شیره زن بیشتر تولیدات خود را از چنان کیفیتی برخوردار کرده اند تا به کشور های دیگر صادر شود. سود ناشی از تولید ماشین الات بالا است؛ ولی صادر کنندگان آن هیچ اطلاعات دقیقی از اطلاعات دستگاه و کیفیت آن به مشتریان ارائه نمی کنند.

با توجه به بازار تقاضای دستگاه های مرتبط با خط تولید و بسته بندی خرما در ایران و جهان،می توان براحتی با دیگر کشورهای تولیدکننده رقابت کرد. شاید به نظر جالب بیاید که بعضی از کشورها سرمایه گذاری های زیادی در تولید دستگاه خواهند کرد و یکی از رشته های اصلی اقتصادی آن کشور ها به حساب خواهد آمد.

چنانچه دارای کارگاه یا کارخانه بسته بندی خرما هستید، می توانید برای انتخاب دستگاه شیره زن مناسب با محصول خود با ما در ارتباط باشید. کاتالوگ دستگاه و اطلاعات جزیی توسط مشاورین فروش در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما