مرکز فروش خط بسته بندی خرما تازه و خشک

خط بسته بندی خرما با توجه به نوع بافت محصول، با قدری تفاوت ساخته میشود. برای مثال خرماهای تازه و رطب نیاز به بخش شستشو نخواهند داشت. اما بهترین دستگاه بسته بندی برای خرما کدام است؟ چطور میتوان خرما را بدون آسیب رساندن به بافت آن برای بسته بندی آماده کرد؟

بسته بندی محصول از مهم ترین مراحل در امر تولید و فروش است که به روشهای متفاوتی در کارخانه های تولیدی انجام میشود.

انواع خط بسته بندی خرما

نوار سورتینگ خرما

خرما از جمله محصولاتیست که در کشور ما نیاز به بسته بندی برای فروش دارند. با توجه به وجود مناطق بسیاری که دارای آب و هوی خشک و گرمسیری هستند. تولید این محصولات نیز به طور گسترده ای در کشور انجام میشود.

خرما در انواع و اقسام مختلفی برداشت میشود. بنابراین وجود خطوط بسته بندی با کارایی های متفاوت با توجه به نوع محصول، امری ضروری است. در ادامه چند نمونه از این موارد را بیان میکنیم:

 1. خط بسته بندی خرما کلوته
 2. خطوط بسته بندی رطب مضافتی
 3. دستگاه بسته بندی خرما سایر
 4. خط سورت و بسته بندی قصب زاهدی
 5. ماشین آلات بسته بندی خرما پیارم

هر یک از این خطوط دارای دستگاه های مرتبط با تمیز کردن و آماده سازی محصول با توجه به نوع خرما هستند. برای مثال در خط بسته بندی رقم مضافتی اغلب دستگاه های شستشو و خشک کن حذف شده و فرچه های گردگیر یا پولیش زن بکار میروند. همچنین بدلیل چیدمان رطب مضافتی در کارتن های کوچک، نیروی کارگری جایگزین دستگاه های این بخش شده اند.

ساخت و فروش خط تولید خرما

خط بسته بندی خرما

خطوط  بسته بندی برای انواع مختلف محصولات متفاوت هستند. حتی در بین ارقام خرما نیز هر کدام با نمونه دیگر ویژگیهای منحصر به فرد خود را دارند. برخی خشک و برخی نیمه خشک و برخی هم تازه هستند. به همین سبب خط بسته بندیشان با همدیگر متفاوت میباشد.

ساخت ماشین آلات مرتبط با هر محصول با توجه به نیاز کارگاهی شما و نوع خرما انجام پذیر است. چنانچه آشنایی با دستگاه های مورد نیاز در یک خط تولید ندارید، میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط بگیرید. در این مرحله برای انتخاب دستگاه های مناسب مشاوره رایگان دریافت خواهید کرد.

مرحله ثبت سفارش و فروش دستگاه های بسته بندی نیز با چند روش قابل انجام است:

 • ثبت اینترنتی دستگاه های مورد نیاز
 • فروش تلفنی خط بسته بندی خرما
 • فروش مستقیم و حضوری انواع ماشین آلات بسته بندی

قیمت دستگاه خط بسته بندی خرما

ماشین آلات خط تولید خرما

خط بسته بندی خرما در شهرهایی که تولید کننده این محصول هستند، اغلب بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. در شهرهای صنعتی دیگر کمابیش با درخواست راه اندازی کارگاه و خط بسته بندی خشکبار یا خرما روبرو هستیم. یک خط بسته بندی به طور معمول شامل دستگاه های زیر است، که با توجه به نوع خرما برخی بخشها حذف یا اضافه خواهند شد:

 1. سرند و سورتینگ خرما
 2. کانوایر و نوار نقاله های بازبینی
 3. بالابر بخش سورت
 4. دستگاه شستشو خرما
 5. خرما خشک کن
 6. پولیش زن خرما
 7. دستگاه بسته بندی
 8. شیرینگ پک های اتومات

نرخ تمام شده برای ساخت یک خط کامل با توجه به ظرفیت تولید هر یک از موارد گفته شده و جنس آنها برآورد میگردد. برای اطلاع از قیمت دقیق ماشین آلات سورت و بسته بندی خرما نیاز است، ظرفیت تولید مدنظر و فضای کارگاهی خود را اعلام کنید تا با توجه به آن، دستگاه شما طراحی و ساخته شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما