ساخت دستگاه بسته بندی کارتن خرما

دستگاه بسته بندی کارتن خرما به صورت حرفه ای متناسب با نیاز شما، ساخته می شود. خرما در خط تولید، توسط دستگاه های مخصوص در کارتن ریخته و بسته بندی می شود.

یکی از بسته بندی های خرما در قالب کارتن می باشد که توسط دستگاه های متفاوتی، قابل انجام است. ساخت و طراحی انواع ماشین الات بسته بندی متناسب با نوع محصول و بازار هدف امکان پذیر می باشد.

دستگاه بسته بندی کارتن خرما

دستگاه بسته بندی کارتن

خرما از جمله کالاهای صادراتی ایران است که نیازمند داشتن بسته بندی مناسب برای ارائه به بازار می باشد. از این رو تولیدکنندگان تلاش دارند تا خرما را در کارتن های زیبا و اوزان مختلف بسته بندی کنند. اهمیت یک بسته بندی مناسب بسیار بالاست و دارای مزایای زیر است:

 1. افزایش فروش محصول
 2. متمایز شدن محصول نسبت به رقبا
 3. درایفت سهم بیشتر از بازار
 4. تاثیر در ماندگار شدن برند محصول

خرما در کارتن باید به گونه ای بسته بندی شود که صدمه ای به ظاهر آن وارد نگردد. معمولا در انتخای خط تولید لازم است تا کارتن های خرما توسط دستگاه بسته بندی مخصوص لیبل خورده و شیرینگ شوند. از جمله دستگاه های بسته بندی خرما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستگاه توزین و بسته بندی
 • پرس خرما در کارتن
 • دستگاه لیبل زن
 • تاریخ زن
 • جت پرینتر
 • چسب زن کارتن
 • دستگاه تسمه کش
 • شیرینگ پک

جت پرینتر

دستگاه های توزین و پرس خرما که مربوط به بخش ریخت خرما در بسته بندی و آماده سازی آن هستند. بقیه دستگاه های نام برده در انتهای خط تولید، برای بسته بندی کارتن ها کاربرد دارند. یک بسته بندی خوب و بازارپسند دارای اطلاعاتی از جمله تاریخ تولید و انقضا، کد بهداشتی و قیمت مصرف کننده است که این عمل توسط دستگاه های جت پرینتر، تاریخ زن و لیبل زن قابل انجام است.

هر یک از این ماشین آلات در یک خط تولید مجهز می توانند نقش بسزایی داشته باشند. امروزه اهمیت بسته بندی محصول در بازار بسیار افزایش یافته و اگر قصد رقابت و فروش بهتر خرما را دارید، باید بسته بندی بهداشتی و مکانیزه را انجام دهید.

ساخت و تولید ماشین آلات خرما

دستگاه شیرینگ تونلی

کارخانجات زیادی به تولید ماشین آلات و تجهیزات خط تولید خرما روی آورده که یکی از تولیدات مهم آنها، دستگاه های بسته بندی کارتن می باشد . ساخت دستگاه بسته بندی کارتن باید بصورتی باشد که انواع خرما را برای مدت های طولانی سالم نگه دارد و آفتی وارد آن نشودو ضمن اینکه محصول در زمان حمل و نقل از آسیب و رطوبت در امان باشد.

همانقدر که جنس کارتن خرما و استحکام آن مهم است، نگهداری کارتن از آسیب های محیطی نیز اهمیت دارد. دستگاه شیرینگ پک یکی از پرکاربردترین ماشین آلات در صنایع غذایی و بسته بندی به شمار می رود. دستگاه بسته بندی کارتن متناسب با سایز جعبه ها و جنس آنها، تولید می شود. برای مثال برای کارتن های بزرگ نیازمند شیرینگ پک تونلی با ابعاد دهانه تونل بزرگتر هستید.

هزینه بسته بندی خرما

معمولا برای راه اندازی یک خط تولید و بسته بندی هزینه ها بر اساس ابعاد و جنس دستگاه ها و تنوع ماشین آلات برآورد می شود. بسته بندی خرما به نوبه ی خود دارای هزینه های بسیاری است، از جمله:

 • انتخاب جنس بسته بندی
 • هزینه طراحی
 • چاپ لیبل و کارتن
 • آماده سازی جعبه ها
 • قرارگیری محصولدر کارتن
 • بررسی نهایی

کارگاه بسته بندی خرما و ساخت ماشین آلات

شرکت دستگاه بسته بندی خرما

کارخانه های ساخت انواع ماشین آلات با داشتن تیم طراح مخصوص و خلاق قادر هستند با توجه به نوع سفارش و نیاز مشتریان، بهترین دستگاه ها را طراحی کنند. اکثر کارگاه های بسته بندی، دارای تجهیزات پیشرفته و دستگاه های بروز برای اماده سازی و بسته بندی کارتن خرما هستند.

خریداران می توانند با تکمیل فرم یا ارتباط با مشاورین فروش مجموعه، دستگاه مناسب با بسته بندی موردنظرشان را انتخاب و خریداری کنند. همچنین برای راحتی کار خریداران، تمامی مراحل سفارش از ثبت درخواست تا مراحل تولید و ارسال، بصورت آنلاین برای انها ارسال می شود. از این طریق می توانید با اطمینان و از راه دور هم دستگاه مورد نیاز خود را تهیه کنید.

2

  • سلام جناب اخلاقی. وقتتون بخیر
   هزینه ساخت دستگاه های بخش شستشو و خشک کن با توجه به ظرفیت تولید مورد نظر شما برآورد خواهد شد. لطفا برای راهنمایی بیشتر با واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما