دستگاه بسته بندی خرما
خانه / ماشین آلات فرآوری خرما / ساخت ماشین آلات تولید قند خرما در مشهد

ساخت ماشین آلات تولید قند خرما در مشهد

خرما دارای قند سالم و مقوی است که توسط ماشین آلات زیادی از خرما استخراج می شود. ساخت ماشین آلات تولید قند حبه خرما در شرکت های تولیدی مشهد انجام می شود.

خرما از میوه جاتی است که قند فراوانی دارد و از جمله قندهای سالم و پرمصرف به حساب می آید. ماشین آلات تولید قند حبه  و قند مایع خرما در کارخانجات مشهد تولید می شوند و به مصرف خریداران می رسد.

قندخرما

قند خرما چیست؟

از خرما محصولاتی مانند قند و شیره استخراج می شود که سیار سالم و انرژی زا است . قند خرما در واقع همان شهد یا عسل خرما هم گفته می شود که دارای خواص فوق العاده ای می باشد و به صورت های مختلف مصرف می گردد.
قند خرما را می توان جایگزین شکر کرد و در انواع نوشیدنی و کیک و شیرینی به مصرف رساند.
علاوه بر قند مایع، نوع دیگری از حبه قند خرما یا خرمای حبه ای نیز از رطب زرد تولید می شود که فرآورده ای خوش طعم و طبیعی است.

دستگاه فرآوری خرما

ساخت ماشین آلات فرآوری خرما

مشهد یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان انواع ماشین آلات تولید قند خرما می باشد که از بهترین قطعات و با استفاده از تجهیزات پیشرفته به تولید این دستگاه ها می پردازد.
ماشین آلات فرآوری خرما متنوع هستند و متناسب با نوع محصول و ظرفیت تولید طراحی می شوند و مهندسین و کارشناسان حرفه ای در تولید این ماشین آلات در مشهد دست دارند.

ماشین الات فرآوری خرما

عرضه ماشین آلات تولید قند خرما

دستگاه تولید قند و شهد خرما ساخته شده توسط کارخانه مشهد در سراسر کشور عرضه می شود و مشتریان می توانند انواع این ماشین آلات را تهیه نمایند.
عرضه این ماشین آلات به صورت مستقیم و غیرمستقیم می باشد که خریداران طبق نظر و سلیقه خود می توانند به هر شیوه ای این ماشین آلات را خریداری کنند.

ماشین الات تولید قند خرماهمچنین برای اعلام سفارش ساخت و خرید انواع دستگاه های بسته بندی و تولید خرما می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش مجموعه، از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید.

قیمت دستگاه تولید قند حبه خرما

برآرود هزینه های ساخت دستگاه های فرآوری خرما با توجه به ظرفیت تولید و جنس قطعات انجام می شود.
برای مثال دستگاه حبه زن خرما با طرفیت های 200 تا 500 کیلوگرم در ساعت امکان طراحی و ساخت را دارد. همچنین اتومات و نیمه اتوماتیک بودن دستگاه در قیمت نهایی آن دخیل می باشد.
برای اطلاع از قیمت دقیق انواع ماشین آلات خرما می توانید با مدیر فروش مجموعه آراد خرما ارتباط برقرار کنید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مجموعه آراد خرما
راه هاي ارتباطي:
شماره تماس: 09193370269
پاسخگویی مستقیم اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه حبه کن خرما با شرایط ویژه

دستگاه حبه کن خرما قابلیت طراحی بصورت اتومات و نیمه اتومات را دارد. ظرفیت تولید …

Call Now Buttonتماس بگیرید