ساخت دستگاه بسته بندی خرما شکلاتی

دستگاه بسته بندی خرما شکلاتی قادر است محصول را بصورت تکی بسته بندی نماید. دستگاه بسته بندی پیلوپک یا بسته بندی تکی خرما با ظرفیت 80 تا 160 بسته در دقیقه متناسب با نوع محصول طراحی و ساخته می شود.

از خوشمزه ترین محصولات خرمای فرآوری شده انواع خرما شکلاتی می باشد که مصرف زیادی در بین خریداران دارد . دستگاه بسته بندی خرما شکلاتی از مهم ترین بخش های تولید این محصول غذایی است که در کارخانه ساخته می شود .

آشنایی با خرما شکلاتی

آشنایی با خرما شکلاتی

خرما را می توان با روکش شکلات به یک محصول لذیذ تبدیل کرد و انواع مزه ها را در آن ارائه داد .
این محصول با استفاده از خرما و مغز بادام بهمراه روکشی از شکلات در بسته بندی های کوچک و بزرگ تهیه می شود.
خرما شکلاتی در طعم های متفاوتی تولید شده است، مانند توت فرنگی، کاکائویی، مغزدار، شیری، موزی ونسکافه ای که ذائقه خوشی را به همراه دارد.

«توجه داشته باشید که ماشین آلات مرتبط با فرآوری خرما و تولید خرما شکلاتی در این مجموعه تولید نمیگردد. دستگاه های مرتبط با بسته بندی این محصول برای عرضه موجود است.»

دستگاه بسته بندی خرما شکلاتی

دستگاه بسته بندی تک عددی

محصولات غذایی به بسته بندی نیاز دارند که خرما شکلاتی هم از این قضیه مستثنی نیست .
خط تولید خرمای شکلاتی نیازمند دستگاه های زیر است:

  • شستشو و سورتینگ خرما
  • هسته گیر
  • شکلات زن
  • تونل سرد کن
  • نوار نقاله بازبینی
  • بسته بندی پیلوپک
  • دستگاه تاریخ زن

بعد از این که خرما فرآوری شد باید در بسته بندی های مخصوص قرار بگیرد که برای این کار از دستگاه بسته بندی خرما  دانه ای یا همان دستگاه پیلوپک استفاده می شود.
دستگاه بسته بندی خرما شکلاتی اتوماتیک است و قادر است بین 60 تا 180 بسته در دقیقه را اماده نماید. محصولات زیادی از جمله خرما، گز، کلوچه، بیسکویت را می توان با این دستگاه بسته بندی کرد. این دستگاه انواع بسته بندی خرما را در سایزهای متفاوت و شکیل ارائه می دهد .

هزینه احداث کارخانه بسته بندی خرما

برای راه اندازی کارگاه بسته بندی یا یک خط تولید کامل خرما با توجه به فضای کارگاهی و ظرفیت تولید مجموعه می توان دستگاه ها را طراحی و هزینه ها را برآورد کرد. دستگاه بسته بندی خرما شکلاتی در کارخانجات مختلفی پیاده سازی و از بهترین قطعات و طبق فناوری روز تولید و طراحی شده است.

این نوع دستگاه بسته بندی خریداران زیادی دارد که از مزایای این دستگاه بهره مند می شوند. ساخت دستگاه های بسته بندی خرما باید بصورتی باشد که بسته بندی را به صورت کاملا بهداشتی و به دور از هر فسادی و دخالت دست اماده کند.

لیست قیمت دستگاه بسته بندی خرما

قیمت هر یک از دستگاه های آماده سازی و بسته بندی خرما با توجه به ظرفیت تولید، جنس قطعات، اتومات یا نیمه اتوماتیک بودن خط و تک سوز یا دوگانه سوز بودن آن براورد می گردد. برای دریافت لیست قیمت ماشین آلات می توانید ضمن ارتباط با مدیر فروش مجموعه و اعلام سفارش خود از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما