قیمت دستگاه شیرینگ دوگانه سوز با خدمات پس از فروش

اگر به دنبال دستگاه شیرینگ پک باصرفه و اقتصادی هستید، انواع شیرینگ دوگانه سوز بهترین گزینه برای شما میباشند. علت این پیشنهاد به ویژگی خاص این نوع از دستگاه های بسته بندی برمیگردد، که در این مطلب بیشتر پیرامون آن بحث میشود.

دستگاه شیرینگ دوگانه سوز

دستگاه شیرینگ دوگانه سوز

به طور کلی در خط بسته بندی محصولات غذایی، بویژه خرما نیازمند انتخاب بسته بندی محکم و بهداشتی هستیم. بعلاوه پوشش کارتن محصول میتواند محافظی در برابر آسیب های حاصل از جابجایی، قرار گرفتن در معرض آفتاب یا باران و جانوارن جونده باشد. از این رو سلفون پیچی کارتن ها در این صنعت مرسوم شده است.

دستگاه های شرینک یا شیرینگ پک به همین منظور طراحی و ساخته شده اند. برای محافظت بسته بندی های خرما از این دستگاه برای سلفون کشی روی آنها استفاده میشود. به کار بردن این روش علاوه بر مزایای گفته شده، سبب ظاهر شیک و بهداشتی جعبه نیز میگردد.

پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر با انواع دستگاه های شیرینگ پک، مطلب مربوط به دستگاه شیرینگ پک خشکبار را مطالعه کنید.

دستگاه شیرینک پک های اولیه تنها از نیروی برق برای گرم کردن تونل شیرینگ استفاده میکردند. اما امروزه با توجه به ضرورت صرفه جویی در انرژی، از منابع دیگری همچون گاز برای این امر میتوان بهره مند شد. دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز در دسته دستگاه بسته بندی باصرفه تقسیم بندی میشود.

در این نوع، تامین انرژی موردنیاز برای گرم شدن بخش کوره و تونل شیرینگ توسط دو نیروی برق و گاز امکان پذیر است. همان ویژگی منحصر به فرد دستگاه های شیرینگ پک که سبب تمایز آنها از دیگر انواع میشود.

مشخصات دستگاه شیرینگ پک اتومات

دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز

مزایای دستگاه شیرینگ پک آن هم از نوع اتومات و دوگانه سوز بسیار زیاد است. برخی از این مشخصه ها را ذکر کرده ایم تا بهتر بتوانید مقایسه ای بین انواع مختلف این نوع دستگاه بسته بندی داشته باشید.

 1. دارای بازوی پیش برنده در ابتدای نوار نقاله دستگاه برای هدایت کارتن ها
 2. امکان به کارگیری نیروی برق و گاز با توجه به شرایط کارگاهی
 3. ساخت دهانه تونل شیرینگ با توجه به عرض کارتن
 4. قابلیت استفاده از برق سه فاز یا تکفاز
 5. امکان تنظیم ارتفاع
 6. جابجایی و نظافت آسان دستگاه
 7. کارکرد آسان و بدون نیاز به اپراتور
 8. دارای ضمانت و خدمات پس از فروش

یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه شیرینگ پک قابلیت حرارت دهی به پلاستیک های مخصوص شیرینگ است که از جنس پلیمر شفاف و حساس به دما هستند. در بخش تونل شیرینگ با استفاده از انرژی حاصل از برق یا گاز، حرارت سبب تغییر شکل این فیلم شیرینگ میشود. به طوریکه کاملا دور کارتن یا هر شی دیگری که زیر دستگاه قرار دارد، پیچیده خواهد شد.

قیمت شیرینگ پک دوگانه سوز

شیرینگ پک گاز سوز

حال برای گزینش یک دستگاه شیرینگ مناسب چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

با توجه به مشخصاتی که بیان شد، زمان انتخاب یک دستگاه شیرینگ باید مواردی را به سازنده دستگاه اعلام کرد تا مطابق آن کار طراحی و ساخت انجام شود. اما این موارد چه هستند؟

 • اعلام اندازه دقیق کارتن یا محصولی که قرار است شیرینگ شود
 • نوع برق مصرفی در کارگاه بسته بندی
 • امکان دسترسی به گاز شهری
 • نوع کارکرد مورد نیاز (اتومات یا نیمه اتومات)

بعد از بررسی این موارد توسط تیم طراح و سازنده دستگاه ها، هزینه و زمان آماده سازی شیرینگ پک درخواستی به شما اعلام میگردد. در ساخت دستگاه شیرینگ پک ، قطعات باکیفیت و ایمن به کار برده میشوند. رنگ بدنه دستگاه از نوع الکترواستاتیک است که سبب مقاوم بیشتر خواهد شد.

کابل های برق مورد مصرف از نوع استاندارد و سیمهای نسوز، از نوع دو روکش سیلیکونی هستند. برای راه اندازی دستگاه، کمپرسور باد 100 الی 300 لیتر را میتوان به کار برد. توجه به تمام موارد ذکر شده در زمان خرید هر نوع از دستگاه های شیرینگ و بسته بندی به شما کمک میکند تا دستگاهی استاندارد، کاربردی و بهینه انتخاب نمایید. برای یاری بیشتر در این امر، کارشناسان فروش مجموعه مُشان نیز در کنار شما مشتیان گرامی خواهند بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما