ساخت دستگاه سرند خرما

دستگاه سرند خرما یکی از ملزومات ضروری در خط سورتینگ محصول است که کارایی زیادی دارد. معمولا سرند خرما و بخش سورتینگ، از جنس استیل 304 صنایع غذایی برای ظرفیت های مختلف ساخته میشوند.

کاربرد دستگاه سرند خرما چیست؟

قیمت سورتینگ خرما

همانطور که می دانید خرما یک میوه باغی است و در زمان برداشت، برگ و شاخه های درخت نخل نیز همراه آن وارد کارتن ها می شوند. به همین دلیل قبل از بسته بندی خرما، باید میوه را تمیز و شستشو داد. در قدیم این مراحل توسط نیروی انسانی و با دست انجام میشد. اما امروزه با ساخت دستگاه سرند و آشغالگیر خرما، کار تولیدکنندگان راحتتر شده است.

کاربرد دستگاه سرند یا جداساز خرما، در واقع جداسازی آشغال، کلاهک، خاک و ضایعات از محصول است. بنابراین این دستگاه در ابتدای خط بسته بندی خرما، قرار می گیرد و بخش اعظمی از خرماهای ضایعاتی و ریز در قسمت سرند ویبراتور خارج می شوند. کارکرد این دستگاه با بخش سورتینگ های دوار و یا دارای چشم فتوسل متفاوت است.

میزان خروجی بر ساعت دستگاه سرند متوسط 1200 تا 1500 کیلو می باشد و با برق 12 آمپر 3 فاز کار می کند و قابلیت جداسازی ضایعات را دارد.

قیمت سورتینگ خرما

سرند خرما

این دستگاه با توجه به نوع کاربرد و ظرفیت انتخابی در دو جنس استیل و فودگرید قابل ساخت است. دستگاه سرند خرما قابلیت مجهز شدن به سیستم ویبراتور و نوار زیرین برای جداسازی ضایعات را دارد. این دستگاه مربوط به بخش سورتینگ می شود که این بخش شامل موارد زیر است:

  • قیف یا مخزن ورودی جهت خالی کردن خرما
  • دستگاه سرند
  • نوار نقاله سورتینگ
  • بالابر سورتینگ

قیمت سورتینگ خرما با توجه به انتخاب این قسمت ها، ظرفیت خروجی سورتینگ و همچنین جنس بدنه برآورد می گردد. سورت یا سایزبندی خرما معمولا در قسمت نوار نقاله بازبینی انجام پذیر است. این ماشین آلات برای کارگاه های بزرگ با ظرفیت صنعتی بالای 1 تن در ساعت مناسب خواهند بود.

در کارگاه های کوچک می توان از بخش سرند ساده یا میزهای سورت پانچ به تنهایی نیز استفاده کرد. قیمت این نوع ارزانتر و مقرون به صرفه تر می باشد.

فروش انواع دستگاه سرند و بسته بندی خرما

در فیلم فوق کارکرد دستگاه سرند خرما را مشاهده مینمایید. جداسازی ضایعات، گرد و خاک، کلاهک ها توسط این بخش انجام پذیر است.

در این مجموعه تلاش داریم تا با در نظر گرفتن نیاز تمامی کشاورزان و دارندگان کارگاه های بسته بندی خرما، بهترین دستگاه ها را به مشتریان پیشنهاد دهیم. انواع ماشین آلات خط سورت تا بسته بندی خرما در ظرفیت های مختلف قابل ساخت و تامین است. کافیست طی تماس با یکی از کارشناسان فروش مجموعه، موارد زیر را اعلام کنید تا شما را برای انتخاب دستگاه مناسب، راهنمایی کنند:

  • ظرفیت روزانه تولید کارگاه
  • نوع دستگاه مورد نیاز
  • مساحت کارگاه
  • نوع فعالیت (خانگی یا صنعتی)

انواع دستگاه های مرتبط با خط بسته بندی و آماده سازی خرما نیز در این مجموعه عرضه میشود. برای دریافت لیست کامل ماشین الات و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما