دستگاه بسته بندی خرما
خانه / دستگاه بسته بندی خرما / دستگاه بسته بندی پیلوپک / شرکت تولید کننده بهترین جنس دستگاه بسته بندی خرما

شرکت تولید کننده بهترین جنس دستگاه بسته بندی خرما

شرکت دستگاه بسته بندی خرما با داشتن تیم طراحی و فنی ماهر قادر است انواع دستگاه های سورتینگ و بسته بندی خرما را با بهترین جنس و لوازم برقی تولید نماید. برای آشنایی بیشتر با انواع دستگاه خرما جدید می توانید این مطلب را دنبال کنید.

شرکت دستگاه بسته بندی خرما

مراکز خرید دستگاه سورتینگ خرما ربی

سورتینگ خرما ربی

خرمای ربی یکی از ارقام صادراتی خرماست که دارای کیفیت های مختلفی می باشد. این محصول در زمان برداشت به صورت فله در کارتن ریخته می شود و توسط کشاورزان، بخشی از خرماهای خراب یا دارای زدگی جدا می گردد. اما برای بسته بندی و آماده سازی بار خاصه برای بازارهای صادراتی، نیاز است که خرما تمیز و سورت شود.
دستگاه سورتینگ خرما این قابلیت را دارد که خرما را براساس سایز درجه بندی نماید. همچنین در ادامه این دستگاه، می توان نوار دو طبقه بازبینی را تعبیه کرد. در این بخش نیروهای کارگری می توانند مجدد، خرماها را مورد بررسی قرار دهند و انواع خراب یا خشک را جدا کنند.
مراکز ساخت و فروش انواع دستگاه های خط آماده سازی خرما، قادر هستند با توجه به نیاز تولیدکنندگان خرما و فضای کارگاهی آنها، ماشین آلات را طراحی کنند. شما می توانید برای خرید دستگاه مورد نیاز کارگاه خود به این مراکز مراجعه کنید.

فروشگاه فروش دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

بسته بندی خرما چندین مرحله دارد. از صفر تا صد آماده سازی و داشتن یک بسته بندی مناسب برای محصول خرما شامل مراحل زیر است:

 • شستشو و خشک کردن خرما
 • سورت کردن خرما
 • پولیش و گردگیری محصول
 • توزین و بسته بندی کردن خرما
 • شیرینگ کردن بسته ها

مرحله آخر برای حفاظت کارتن های خرما در برابر غبار و رطوبت در زمان جابجایی و نگهداری محصول لازم است.

قیمت دستگاه شیرینگ

دستگاه شیرینگ پک در ابعاد و کارکردهای مختلف برای انواع کارتن های کوچک و بزرگ خرما ساخته می شود و کارایی بسیاری در خط تولید دارد. برای آشنایی بیشتر با دستگاه شیرینگ، به انواع آن اشاره می کنیم:

 • دستگاه شیرینگ پک کابینی
 • دستگاه شیرینگ پک تونلی
 • دستگاه شیرینگ دستی یا مینی پک

انواع دستگاه بسته بندی خرما و شیرینگ پک را می توانید با قیمت مناسب و حتی با شرایط ویژه خریداری کنید.

عرضه دستگاه خط تولید خرما صادراتی

آماده سازی خرما برای بازارهای صادراتی نیازمند رعایت یکسری پارامترها می باشد تا از نظر استاندارد و بهداشت، مجوزهای لازم را شامل شود. برای مثال خرمای صادراتی را بعد از سورت شدن، با توجه به نوع رقم آن یا شستشو می دهند و یا پولیش می زنند تا علاوه بر تمیز شدن، ظاهر و رویت خرما بهتر شود.

فروش دستگاه بسته بندی خرما

خرماهای صادراتی از نظر نوع بسته بندی هم اهمیت بسیاری دارند. بر اساس استانداردهای صادرات محصولات کشاورزی از جمله خرما، بسته بندی محصول می بایست بهداشتی، از بهترین مواد اولیه تهیه شده باشد. همچنین باید به گونه ای باشد که در زمان حمل و نقل به محصولات آسیب نرسد.
بنابراین خط تولید این نوع محصولات برای صادرات می بایست مکانیزه و به گونه ای باشد که جوابگوی سفارشات تناژ بالا باشد.

دستگاه بسته بندی خرما

یک خط سورتینگ و بسته بندی کامل خرما با ظرفیت 1.5 تن در ساعت با قیمتی حدود 230 تا 250 میلیون تومان شامل دستگاه های زیر است:

 • سیستم سورتینگ خرما
 • نوار زیر سورتینگ به جهت جمع اوری ضایعات
 • نوار بازبینی دو طبقه
 • گردگیر و پولیش خرما
 • سیستم دو توزین و پرکن اتومات
 • نوار ترافیک کارتن

نمایندگی عرضه دستگاه بسته بندی خرما زاهدی

خرمای زاهدی از جمله خرماهای خشک و پرطرفدار ایران است که برای بسته بندی کردن آن لازم است خرما گردگیری شده و همچنین سورت و درجه بندی گردد.
دستگاه های سورت، پولیش و بسته بندی خرما زاهدی نیز در نمایندگی فروش انواع ماشین آلات صنایع غذایی، عرضه می شود. این دستگاه با توجه به موارد زیر و با در نظر گرفتن سفارش مشتریان ساخته می شوند:

 1. ظرفیت تولید روزانه
 2. نوع خرما
 3. فضای کارگاه بسته بندی
 4. سرمایه اولیه تولیدکننده

دستگاه بسته بندی خرما

همچنین برخی از خرماهای خشک قابلیت استفاده شدن در تهیه فرآورده های خرمایی از جمله چیپس خرما دارند. دستگاه چیپس خرما نیز دارای چندین ماشین الات مجزا است که در کنار هم یک خط تولید چیپس خرما را تشکیل می دهند. دستگاه های برش طولی و هسته گیر خرما نیز از پرکاربردترین گزینه ها در این خط تولید هستند.

فروش دستگاه بسته بندی خرما پیارم

یکی دیگر از خرماهای صادراتی کشور ما خرمای پیارم است که درصد زیادی از ان به کشورهای دیگر صادر می شود. این خرما چون ظاهری خشک و چروکیده دارد، معمولا قدری گرد و غبار در زمان رشد آن، روی پوست خرما می نشیند. بنابراین برای عرضه بهتر و موثرتر این محصول در بازارهای دیگر کشورها، تمیز کردن آن الزامی است.
دستگاه های بسیاری به این منظور طراحی شده اند که با استفاده از حوله مرطوب یا فرچه های چرخنده، قادر هستند تا گرد خرما را گرفته و پوست ان را تمیز کنند.

خط بسته بندی خرما

دستگاه های بسته بندی خرما پیارم نیز انتهای خط پولیش و سورتینگ محصول، قرار می گیرد تا خرما پس از تمیز شدن برای بسته بندی توسط دستگاه توزین شود. امکان وزن کردن و پر شدن جعبه های خرما توسط دستگاه و بصورت اتوماتیک وجود دارد. این امر سرعت و دقت کار را بالا می برد و مناسب برای کارخانه های بزرگ بسته بندی می باشد.
قیمت های فروش انواع دستگاه را می توانید از طریق مراکز فروش معتبر دریافت نمایید و سفارش خود را متناسب با نیاز خود اعلام کنید.

مرکز خرید ارزانترین دستگاه بسته بندی خرما تک نفره

خط فرآوری خرما

بسته بندی محصولاتی مثل خرما روش های مختلفی دارد که با توجه به بازار هدف می توان به آن تنوع بخشید. برای مثال خرماهای خشک را می توان در بسته بندی های زیر برای عرضه آماده نمود:

 • بسته بندی تک نفره خرما
 • بسته بندی فله خرما
 • بسته بندی خرما در جعبه های کوچک
 • بسته بندی خرما بصورت وکیوم
 • پرس خرما در کارتن

هر یک از انواع این بسته بندی ها نیازمند دستگاهی انحصاری و مخصوص هستند تا بتوان صفر تا صد کار تولید را به درستی انجام داد. یکی از این ماشین آلات، دستگاه بسته بندی خرما تک نفره یا همان دستگاه پیلوپک می باشد. این دستگاه با توجه به سایز محصول و ظرفیت تولید درخواستی، طراحی می شود.
این دستگاه کاربرد زیادی برای خرماهای خشک دارد و همچنین برای فرآورده های خرمایی مثل خرماهای شکلاتی که به صورت دانه ای مورد مصرف قرار می گیرند.

فروش دستگاه شیره خرما

مرغوب ترین جنس دستگاه تولید خرما

محصولات زیادی از میوه خرما تولید می شود که برای تهیه آنها نیازمند دستگاه های مخصوص و مکانیزه هستید تا بتوانید محصول را بصورت بهداشتی به بازار عرضه کنید. برای مثال نمونه ای از این ماشین آلات را ذکر می کنیم:

 • دستگاه تولید خمیر خرما
 • دستگاه تولید قند خرما
 • دستگاه هسته گیر
 • دستگاه خشک کن خرما
 • دستگاه حبه زن خرما
 • دستگاه تولید حلوای خرمایی
 • دستگاه چیپس خرما

هز یک از این خط های تولید، از مرغوب ترین ورق های استیل ساخته می شود که نوع 304 نگیر صنایع غذایی است. همچنین جنس قطعات برقی و گیربکس ها، اینورتر و موتور ماشین آلات از برندهای معروف و دارای ضمانت می باشد.

مرکز خرید دستگاه پرس خرما با قیمت مناسب

همانطور که در بخش انواع بسته بندی خرما اشاره شد، یکی از مدل های عرضه خرما، فشرده کردن آن در کارتن های 1.5 و 3 کیلویی است. اغلب خرماهای دارای شیره، مانند خرما کبکاب و شاهانی را به این صورت بسته بندی می کنند.

دستگاه پرس خرمادستگاه پرس خرما قادر است با قالب هایی که بصورت مجزا برای آن طراحی می شود، خرما را بطور بهداشتی درون کارتن فشرده کند. این دستگاه را می توان به دو صورت طراحی نمود:

 1. دستگاه پرس خرما با جک هیدرولیکی
 2. دستگاه پرس خرما پنوماتیک

اگر به دنبال خرید دستگاه پرس خرما با قیمتی مناسب هستید، می توانید انواع با کارکرد پنوماتیکی را انتخاب نمایید. این دستگاه با نیروی پا و فشردن پدال، کار می کند و جک دستگاه را برای فشردن خرما به حرکت در می آورد.
در انواع مکانیکی، دستگاه بطور اتومات و با تنظیم نوار نقاله کارتن ها را زیر قالب قرار داده و فشرده سازی خرما را انجام میدهد. همچنین می توان سیستم تزریق شیره خرما را در کنار این دستگاه تعبیه کرد تا بصورت یکنواخت و با تنظیم درصد تزریق، شیره را روی سطح خرما ریخته شود.
مراکز تولید و خرید انواع ماشین آلات شما را برای انتخاب و خرید یک دستگاه مناسب راهنمایی می کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مجموعه آراد خرما
راه هاي ارتباطي:
شماره تماس: 09193370269
پاسخگویی مستقیم اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

دستگاه پرس خرما در کارتن + فیلم کارکرد

دستگاه پرس خرما در کارتن یکی از دستگاه های مناسب برای بسته بندی خرما در …

Call Now Buttonتماس بگیرید