دستگاه بسته بندی خرما
خانه / خط تولید خرما / قيمت دستگاه خشک كن خرما در تهران

قيمت دستگاه خشک كن خرما در تهران

قيمت دستگاه خشک كن خرما که جزء دستگاه های خط تولید خرما می باشد، توسط این سایت اعلام می گردد. برای خرید دستگاه خشک کن خرما درتهران و سراسر کشور می توانید با ما همراه باشید.

برای بسته بندی خرما دستگاه های مختلفی نیاز است، که یکی از این دستگاه ها، دستگاه خشک کن خرما می باشد. این دستگاه بعد از شستشو کامل خرما، آن را خشک می کند.
شما می توانید بهترین نوع دستگاه های خود را از تهران خریداری کنید. البته امروزه با توجه به پیشرفت اینترنت در ایران، فروش اینترنتی انواع دستگاه ها به صورت آنلاین، امکان پذیر شده است.

دستگاه خشک کن خرما

دستگاه خشک کن خرما

خرما بعد از شستشو به خشک کردن نیاز دارد. که این امر توسط دستگاه هایی صورت می گیرد. به این نوع ماشن آلات، دستگاه خشک کن خرما می گویند.
این دستگاه ها، دارای فن هایی برای خشک کردن خرما هستند. که در ظرفیت های مختلفی تولید می شوند. البته کارخانه تولید این دستگاه ها، می تواند براساس نیاز مشتری، آن را طراحی کنند. هر کدام از این دستگاه های خط تولید خرما، به صورت تکفاز و سه فاز تولید می شوند.

قیمت دستگاه خشک کن

انواع دستگاه های خط تولید خرما

در خط تولید خرما دستگاه هایی قرار می گیرند، که این دستگاه ها خرما را گرفته و در پایان به صورت بسته بندی خیلی شکیل آن را تحویل می دهند.
در این خط تولید بعد از دستگاه خشک کن خرما، چندین دستگاه دیگر هم وجود دارد. دستگاه سرند خرما، دستگاه سورتینگ خرما، دستگاه شستشو و خشک کن خرما، دستگاه پولیش خرما، دستگاه روغن زن خرما، دستگاه بالابر Z و دستگاه بسته بندی اتومات، خط تولید کامل خرما را تشکیل می دهند.

خط شستشو و خشک کن خرما

این خط ممکن است تنها دارای یک نوع دستگاه باشد و یا ممکن است دو دستگاه برای این کار تعبیه شود. همانطور که می دانید این خط وظیفه شستشو و خشک کردن خرما به اندازه لازم را برعهده دارد.
خشک کردن خرماها توسط حرارت گازی انجام می گیرد. اگر شما هم نیاز به راه اندازی این خط دارید، حتما با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید.

بهترین دستگاه های خشک کن خرما را از کجا تهیه کنیم؟

فروشنده های بسیاری هستند که انواع دستگاه های خشک کن خرما را عرضه می کنند. این فروشنده ها ممکن است در تهران باشند و فروش حضوری انجام دهند. و هستند فروشنده هایی که به صورت مجازی و حضوری محصول خود را در سراسر کشور عرضه می کنند.
شما می توانید برترین فروشنده های این نوع دستگاه ها را در سطح نت به راحتی پیدا کنید. این شرکت ماشین سازی برای طراحی و ساخت انواع ماشین آلات خط تولید و فرآوری خرما آماده همکاری با تولیدکنندگان می باشد.

قیمت دستگاه خشک کن خرما

قیمت دستگاه خشک کن خرما در کشور

هر دستگاهی با توجه به مشخصه های فنی که دارد، قیمت گذاری می شود. البته قیمت دستگاه خشک کن خرما که کاربری خانگی یا صنعتی دارد، بسیار متفاوت است. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید قیمت خط شستشو و خشک کن خرما به طور تقریبی اعلام گردیده است.
برای اطلاع از بهترین نوع دستگاه های خط تولید و قیمت دستگاه خشک کن خرما در سراسر کشور، می توانید به لیست قیمت دستگاه ها مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه ماشین سازی آراد خرما
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09193370269
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید
پست الکترونیکی: arad.khormaa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه شستشوی خرما

فروش دستگاه شستشو و خشک کن خرما

دستگاه شستشو و خشک کن خرما را می توان با توجه به نوع خرما با …

Call Now Buttonتماس بگیرید