دستگاه بسته بندی خرما
خانه / خط تولید خرما / خریدار دستگاه های فرآوری خرما

خریدار دستگاه های فرآوری خرما

دستگاه های فرآوری خرما با طرح استیل و قابلیت تنظیم ظرفیت تولید طراحی و ساخته می شوند.چنانچه شما هم از جمله خریداران ماشین الات فرآوری خرما هستید می توانید از مشاورین فروش مجموعه ما در خصوص سفارش خود مشورت بگیرید.

خرما نام یک میوه پرخاصیت است که روزانه به مقدار زیاد توسط ایرانیان مورد مصرف قرار می گیرد. اکثر تولیدکنندگان این محصول فرآیند بسته بندی یا فراوری خرما را با دستگاه های مخصوص و مکانیزه انجام می دهند.
از میوه جاتی که ارزش غذایی زیادی دارد و از آن فرآورده های زیادی قابل تولید است، به خرما می توان اشاره کرد.
خرما با استفاده از دستگاه های فرآوری در خط تولید مخصوص خود فرآوری می شود و می توان انواع آن را از بازار خرید و تهیه نمود.

ماشین الات فرآوری خرما

دستگاه های فرآوری خرما

در صنایع غذایی محصولات زیادی نیاز به فرآوری دارند، مانند خرما که می توان از آن محصولاتی همچون شیره خرما، خمیر خرما، شکلات و کلوچه خرما نیز تولید کرد.
خرما برای فرآوری و تولید به دستگاه های مختلفی نیاز دارد که وجود هر کدام مهم می باشد. برای مثال برای تولید شکلات خرما، یک خط کامل از صفر تا صد شامل دستگاه های زیر است:

خط تولید شکلات خرما

 • دستگاه سورتینگ خرما
 • دستگاه شستشو  وخشک کن خرما
 • دستگاه هسته گیر خرما
 • دستگاه شکلات زن
 • نوار سرد کن
 • دستگاه بسته بندی تکی خرما

دستگاه های فرآوری خرما در تولیدی های مختلف قرار گرفته شده و تحت نظارت کارشناسان اقدامات مناسب را به عمل می آورند. معمولا بصورت اتوماتیک طراحی می شوند و یک یا دو اپراتور برای کار با آنها کفایت می کند.

دستگاه شیره کشی خرما

دستگاه های فرآوری خرما را می توان به طور عمده و جزئی از بازار تهیه نمود. معمولا برای راه اندازی کارگاه تولید و بسته بندی خرما، اختصاص دادن هزینه یکباره و خرید دستگاه های مورد نیاز به صرفه تر است.
اما چنانچه قصد دارید به مرور خط تولید را ارتقا دهید نیز می توانید برای شروع از دستگاه های اصلی خریداری کنید. برای مثال خط تولید شیره خرما شامل دستگاه های زیر است:

فروش دستگاه شیره خرما

 • دستگاه سورتینگ خرما
 • دستگاه شستشو  وخشک کن خرما
 • دستگاه هسته گیر خرما
 • دیگ بخار
 • الواتور
 • دستگاه شیره کشی خرما
 • دستگاه پرکن مایعات غلیظ
 • دستگاه بسته بندی

خریداران دستگاه های فرآوری خرما به طرق مختلف می توانند به تولیدی یا مراکز خرید و فروش این نوع دستگاه مراجعه کنند و به راحتی طبق نیازی که دارند انواع این دستگاه را تهیه نمایند.

خریدار دستگاه های فرآوری خرما

دستگاه های فرآوری خرما دارای خریدارانی می باشد که به صورت عمده یا جزئی به خرید این دستگاه ها می پردازند.
از جمله خریداران دستگاه های فرآوری خرما می توان کارخانه های تولید محصولات خرمایی را نام برد که در سراسر کشور دارای مدیران مختلفی هستند.
بسیاری از خریداران دستگاه های فرآوری خرما از طریق اینترنت به خریداری این دستگاه ها می پردازند .
تولیدکنندگان دستگاه های فرآوری خرما با راه اندازی سایت، محصولات خود را با ویژگی های مربوطه در دسترس این نوع خریداران قرار می دهند.
چنانچه قصد خرید دستگاه های تولید و بسته بندی خرما و فراورده های آن را دارید، می توانید ضمن برقراری ارتباط با مدیران فروش مجموعه از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید.

دستگاه فرآوری خرما

لیست قیمت دستگاه بسته بندی خرما

انواع دستگاه بسته بندی و تولید خرما را می توانید با قیمت مناسب از این مرکز تهیه کنید.
مجموعه ماشین آلات آراد خرما یا داشتن تیم طراحی زبده و کاربلد، قادر است متناسب با فضای کارگاه شما و ظرفیت درخواستی هریک از دستگاه های فرآوری خرما را برای شما طراحی کرده و بسازد.
جهت دریافت لیست قیمت ماشین الات و دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مجموعه آراد خرما
راه هاي ارتباطي:
شماره تماس: 09193370269
پاسخگویی مستقیم اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه حبه کن خرما با شرایط ویژه

دستگاه حبه کن خرما قابلیت طراحی بصورت اتومات و نیمه اتومات را دارد. ظرفیت تولید …

Call Now Buttonتماس بگیرید